Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
211 wpisów.
Ania - Wałbrzych
Było mi trudno pogodzić się z rozpadem mojej rodziny. Po 6 miesiącach pracy z panem Piotrem przekonałam się, że cuda jednak się zdarzają. Jesteśmy znów razem.
Monika Kruk
Nie wdając się w szczegóły polecam.
Artur K
Jestem wdzięczny za pomoc i wsparcie podczas rozwodu. Wszystko ułożyło się po mojej myśli. Dziękuję i polecam.
Wojtek
Dziękuje Panie Piotrze za uratowanie mojej firmy. Polecam Pana szczerze
Ania Z
terapia uzdrawiania relacji pomogła mi i mojemu partnerowi jesteśmy ponownie razem dziękuje za pomoc i okazaną wyrozumiałość podczas odpowiadania na moje maile
RENATA
JESTEM W TRAKCIE DRUGIEGO ZESTAWU ZABIEGÓW UZDRAWIANIA ZWIĄZKU. WIDZĘ JUŻ JAK SIĘ ZMIENIA MIĘDZY MNĄ A PARTNEREM RELACJA. JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTÓW.
Marta
Polecam, bardzo dobry specjalista z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Pomógł mojej całej rodzinie zarówno pod względem zdrowotnym jak i wprowadził świeżość w moim małżeństwie. Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy.
Lucyna z Ełku
Panie Piotrze chciałabym bardzo podziękować za pomoc. Czuje się dobrze. Moja energia jest inna niż ta wcześniej. Zaczęłam widzieć wszystko w pozytywnych barwach. Bliscy też zauważyli zmianę.
Karolina N.
z pomocą Pana Piotra udało mi się uratować związek nie widziałam już szansy na to, że uda nam się pogodzić a tym bardziej wrócić do siebie Pan Piotr oczyścił relacje, dzięki czemu zaczęliśmy normalnie rozmawiać ale to nic nie zmieniało bo nadal nie byliśmy razem Wprowadzenie zabiegów uzdrawiania relacji sprawiło, że Arek zaczął częśćiej się odzywać do mnie, chciał się spotykać i dzięki temu znów jesteśmy razem Tym razem nie zepsuje tego. Dziękuje
Magda
Bardzo polecam Pana Piotra działa niesamowite rzeczy. Jest to bardzo profesjonalna osoba. Pomógł mi bardzo mam bardzo dużo pozytywnej energii do działania po zabiegach oczyszczenia. Moja relacja również wychodzi na prostą, a było, tragicznie nie myślałam, że uda się naprawić ją. Jednak po kilku tygodniach uzdrowienia pojawiło się światło, które nabiera coraz większego blasku i widzę sen wszystkiego, że było warto.  Panie Piotrze dziękuję bardzo!😊
Mariusz
Wczoraj otrzymałem wynik analizy po zakończonych zabiegach. Jest widoczny postęp zabiegów, które odczuwam także na własnej skórze. Jestem pełny podziwu temu co Pan Piotr robi i jak mi pomógł. Dziekuje.
Kris
Żona do mnie wróciła. Minął rok od rozstania. Gdyby nie zabiegi, Panie Piotrze nic by z tego powrotu nie było. Dziękuje
MAGNOLIA K.
Czuję świeży przypływ energii. O wiele lepiej sypiam. Nie mam już napadów lękowych. Czuję, że terapia działa i naprawia mnie każdego dnia.
Monika Ku.....
Oczyściłam relację zmężem. Efekty są super. Dziękuje.
Weronika
Oczyszczenie relacji sprawiło, że między mną a partnerem naprawiły się kontakty. Nie czujemy tego napięcia między nami, które towarzyszyło. Teraz i on i ja jesteśmy spokojniejsi , wyciszeni i bardziej zaangażowaliśmy się w siebie.
KamilB
W dniu dzisiejszym po długiej terapii uzdrawiania związku odezwała się do mnie moja partnerka. Chce spróbować jeszcze raz. Jestem giga szczęśliwy 🙂 Dziękuje za szanse jaką dał mi Pan Piotr swoimi zabiegami. Bardzo dziękuje.
Teresa Sowa
Po zabiegach mam więcej energii, buzia mi się śmieje, czuję tą energię. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero wierzchołek góry lodowej i czeka mnie długa współpraca z Panem. Uważam, że decyzja o zabiegach w Pana gabinecie to najlepsza decyzja od kilku lat mojego życia.
Iza
Panie Piotrze, chciałam podziękować, za poprawienie relacji z mężem. Jestem Panu dozgonnie wdzięczna. Dziękuje za oczyszczenie mnie i męża oraz za naprawienie relacji między nami. Cieszę się, że spotkałam Pana na swojej drodze.
Weronika
Moja relacja z pracownikami poprawiła się dzięki zabiegom, które wykonał dla mnie Pan Piotr. Twardo stoję na ziemi, i jakieś czary mary by nie zwróciło na mnie uwagi. Koleżanka korzystała i wychwalała Pana Piotra pod niebiosy. Skorzystałam i nie żałuję.
Wanda Frączak
Szczerze polecam Pana Piotra. Profesjonalne podejście do problemu. Szybka analiza. Konkretne zabiegi, które przyniosły efekt. Bardzo miła współpraca. Brakuje mi tylko kontaktu telefonicznego w każdej chwili ale jestem w stanie to zrozumieć.