Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
200 wpisów.
Kris
Żona do mnie wróciła. Minął rok od rozstania. Gdyby nie zabiegi, Panie Piotrze nic by z tego powrotu nie było. Dziękuje
MAGNOLIA K.
Czuję świeży przypływ energii. O wiele lepiej sypiam. Nie mam już napadów lękowych. Czuję, że terapia działa i naprawia mnie każdego dnia.
Monika Ku.....
Oczyściłam relację zmężem. Efekty są super. Dziękuje.
Weronika
Oczyszczenie relacji sprawiło, że między mną a partnerem naprawiły się kontakty. Nie czujemy tego napięcia między nami, które towarzyszyło. Teraz i on i ja jesteśmy spokojniejsi , wyciszeni i bardziej zaangażowaliśmy się w siebie.
KamilB
W dniu dzisiejszym po długiej terapii uzdrawiania związku odezwała się do mnie moja partnerka. Chce spróbować jeszcze raz. Jestem giga szczęśliwy 🙂 Dziękuje za szanse jaką dał mi Pan Piotr swoimi zabiegami. Bardzo dziękuje.
Teresa Sowa
Po zabiegach mam więcej energii, buzia mi się śmieje, czuję tą energię. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero wierzchołek góry lodowej i czeka mnie długa współpraca z Panem. Uważam, że decyzja o zabiegach w Pana gabinecie to najlepsza decyzja od kilku lat mojego życia.
Iza
Panie Piotrze, chciałam podziękować, za poprawienie relacji z mężem. Jestem Panu dozgonnie wdzięczna. Dziękuje za oczyszczenie mnie i męża oraz za naprawienie relacji między nami. Cieszę się, że spotkałam Pana na swojej drodze.
Weronika
Moja relacja z pracownikami poprawiła się dzięki zabiegom, które wykonał dla mnie Pan Piotr. Twardo stoję na ziemi, i jakieś czary mary by nie zwróciło na mnie uwagi. Koleżanka korzystała i wychwalała Pana Piotra pod niebiosy. Skorzystałam i nie żałuję.
Wanda Frączak
Szczerze polecam Pana Piotra. Profesjonalne podejście do problemu. Szybka analiza. Konkretne zabiegi, które przyniosły efekt. Bardzo miła współpraca. Brakuje mi tylko kontaktu telefonicznego w każdej chwili ale jestem w stanie to zrozumieć.
AG
Nie wierzyłem, że moja ukochana wróci - ale............ stało się... Bardzo polecam!!!
Malicki Radek
Polecam, Pan Piotr pomógł mnie oraz moim bliskim. Pan Piotr jest profesjonalny i uczciwy. Warto skorzystać z zabiegów jakie ma swojej ofercie.
IRMINA
Panie Piotrze bardzo dziękuje za poświęcony czas i pomoc.Moje Życie wyglądało źle, teraz wygląda bardzo dobrze. Zmiany zachodzą praktycznie każdego dnia. Warto było Panu zaufać.
Truszczyńska Ewelina
Chciałabym bardzo podziękować za pomoc. Czuje się dobrze wszystko co było złe odeszło. Dziękuje
Paweł
Praca z Panem Piotrem to sama przyjemność. Jest super człowiekiem. Zaangażowanie oraz zabiegi, które zaoferował dały szybkie efekty. Analiza energetyczna pomogła zmienić moje nastawienie do wielu rzeczy. Został oczyszczony mój „bagaż”, który ciążył od lat. Polecam.
AldonaK
Zamówiłam analizę mojej mamy, która jest w bardzo silnej depresji. Leczenie praktycznie nie pomaga, Pan Piotr przesłał wynik i propozycję zabiegów - dużej ilości zabiegów. Po rozmowie z mamą i jej zgodzie zdecydowaliśmy się na terapię. Zabiegów było dużo, terapia była bardzo intensywna. Minęło kilka miesięcy i moja mama zaczęła się otwierać, przestała płakać, zaczynam widzieć iskierkę w jej oczach. Dzisiaj wyszła ze mną nawet na spacer. Jesteśmy cały czas w trakcie terapii ale efekty jakie już są widoczne są dla mnie ogromnym postępem. Dziękujemy z całego serducha.
Agnieszka S.
Nie wiem jak Pan Piotr to robi, ale to co się dzieje teraz to rewolucja. Nie wierzyłam, że takie zabiegi mogą coś zmienić. Jestem szczęśliwa, że powierzyłam swój los w Pana rękach. Dziękuje 🙂
Irena Malec
Wszystko się udało, dziękuje
Ewa Milewska
Fachowa usługa. Jeśli szukasz kogoś kto poprawi jakość Twojego życia, to właśnie Pan Piotr jest odpowiednią osobą. Dziękuje
Dariusz
Polecam gorąco - mądry i doświadczony specjalista 🙂
Grażyna
Gorąco polecam , jeszcze wysyłam zlecenie moich dzieci. Zobaczyli jak czuje się mama i opowiedziałam im o Panu to też chcą te same usługi.