Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
207 wpisów.
Dajnowicz Kamila
głosiłam się z prośbą o oczyszczenie relacji między mną a bratem. Pokłóciłam się z nim dawno temu. Chciałam odnowić relację ale było coś co nam na to nie pozwalało. Jakby coś między nami było, co nie pozwalało normalnie funkcjonować. Po zabiegach oczyszczania relacji poczułam ulgę. Nie było już tego czegoś między mną a bratem. Mogliśmy normalnie ze sobą rozmawiać i nie było już tego wyczuwalnego dystansu, gęstej atmosfery. Pan Piotr wytłumaczył mi, że to były negatywne emocje między nami. One nie pozwalały nam normalnie ze sobą rozmawiać. Teraz jest super! Dziękuje!
Rabenda Iwona
po zabiegach czuje sie super,mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej i lepiej
Renata z Olsztyna
Jestem inną osobą po oczyszczeniu energetycznym. Widzę dużą różnicę w moim zachowaniu. Znajomi też to widzą, tylko nie wiedzą co jest tego powodem. Mam dużo więcej energii i chęci do robienia wielu rzeczy. Czuję się jakbym dostała dożylnie redbula. 🙂
Piotr Kaszkin
Dziekuję za przeprowadzone zabiegi. Czuję się fajnie, napewno jest dużo lepiej niż przed zabiegami . pozdrawiam
Martyna Chacińska
Polecam zabiegi w Gabinecie Terapii Naturalnych. Moja firma zaczyna się wybijać wśród konkurencji. Jestem bardzo zadowolona z efektu przeprowadzonych zabiegów.
Małgorzata Zamujska
Chciałabym bardzo podziękować za oczyszczanie energetyczne oraz synchronizację czakr. Czuje się nieporównywalnie lepiej, mam więcej energii i nie jestem już tak rozchwiana emocjonalnie. Zabiegi bardzo mi pomogły. Dziękuję Małgorzata z Warszawy.
Karol Sawicki
Witam ,po zabiegach oczyszczajacych czuje sie znacznie lepiej mam wiecej sily ,i jestem spokojniejszy.Polecam kazdemu kto ma jakies problemy i nietylko pozdrawiam Karol Sawicki