Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
207 wpisów.
Ania Z
terapia uzdrawiania relacji pomogła mi i mojemu partnerowi jesteśmy ponownie razem dziękuje za pomoc i okazaną wyrozumiałość podczas odpowiadania na moje maile
RENATA
JESTEM W TRAKCIE DRUGIEGO ZESTAWU ZABIEGÓW UZDRAWIANIA ZWIĄZKU. WIDZĘ JUŻ JAK SIĘ ZMIENIA MIĘDZY MNĄ A PARTNEREM RELACJA. JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTÓW.
Marta
Polecam, bardzo dobry specjalista z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Pomógł mojej całej rodzinie zarówno pod względem zdrowotnym jak i wprowadził świeżość w moim małżeństwie. Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy.
Lucyna z Ełku
Panie Piotrze chciałabym bardzo podziękować za pomoc. Czuje się dobrze. Moja energia jest inna niż ta wcześniej. Zaczęłam widzieć wszystko w pozytywnych barwach. Bliscy też zauważyli zmianę.
Karolina N.
z pomocą Pana Piotra udało mi się uratować związek nie widziałam już szansy na to, że uda nam się pogodzić a tym bardziej wrócić do siebie Pan Piotr oczyścił relacje, dzięki czemu zaczęliśmy normalnie rozmawiać ale to nic nie zmieniało bo nadal nie byliśmy razem Wprowadzenie zabiegów uzdrawiania relacji sprawiło, że Arek zaczął częśćiej się odzywać do mnie, chciał się spotykać i dzięki temu znów jesteśmy razem Tym razem nie zepsuje tego. Dziękuje
Magda
Bardzo polecam Pana Piotra działa niesamowite rzeczy. Jest to bardzo profesjonalna osoba. Pomógł mi bardzo mam bardzo dużo pozytywnej energii do działania po zabiegach oczyszczenia. Moja relacja również wychodzi na prostą, a było, tragicznie nie myślałam, że uda się naprawić ją. Jednak po kilku tygodniach uzdrowienia pojawiło się światło, które nabiera coraz większego blasku i widzę sen wszystkiego, że było warto.  Panie Piotrze dziękuję bardzo!😊
Mariusz
Wczoraj otrzymałem wynik analizy po zakończonych zabiegach. Jest widoczny postęp zabiegów, które odczuwam także na własnej skórze. Jestem pełny podziwu temu co Pan Piotr robi i jak mi pomógł. Dziekuje.
Kris
Żona do mnie wróciła. Minął rok od rozstania. Gdyby nie zabiegi, Panie Piotrze nic by z tego powrotu nie było. Dziękuje
MAGNOLIA K.
Czuję świeży przypływ energii. O wiele lepiej sypiam. Nie mam już napadów lękowych. Czuję, że terapia działa i naprawia mnie każdego dnia.
Monika Ku.....
Oczyściłam relację zmężem. Efekty są super. Dziękuje.
Weronika
Oczyszczenie relacji sprawiło, że między mną a partnerem naprawiły się kontakty. Nie czujemy tego napięcia między nami, które towarzyszyło. Teraz i on i ja jesteśmy spokojniejsi , wyciszeni i bardziej zaangażowaliśmy się w siebie.
KamilB
W dniu dzisiejszym po długiej terapii uzdrawiania związku odezwała się do mnie moja partnerka. Chce spróbować jeszcze raz. Jestem giga szczęśliwy 🙂 Dziękuje za szanse jaką dał mi Pan Piotr swoimi zabiegami. Bardzo dziękuje.
Teresa Sowa
Po zabiegach mam więcej energii, buzia mi się śmieje, czuję tą energię. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero wierzchołek góry lodowej i czeka mnie długa współpraca z Panem. Uważam, że decyzja o zabiegach w Pana gabinecie to najlepsza decyzja od kilku lat mojego życia.
Iza
Panie Piotrze, chciałam podziękować, za poprawienie relacji z mężem. Jestem Panu dozgonnie wdzięczna. Dziękuje za oczyszczenie mnie i męża oraz za naprawienie relacji między nami. Cieszę się, że spotkałam Pana na swojej drodze.
Weronika
Moja relacja z pracownikami poprawiła się dzięki zabiegom, które wykonał dla mnie Pan Piotr. Twardo stoję na ziemi, i jakieś czary mary by nie zwróciło na mnie uwagi. Koleżanka korzystała i wychwalała Pana Piotra pod niebiosy. Skorzystałam i nie żałuję.
Wanda Frączak
Szczerze polecam Pana Piotra. Profesjonalne podejście do problemu. Szybka analiza. Konkretne zabiegi, które przyniosły efekt. Bardzo miła współpraca. Brakuje mi tylko kontaktu telefonicznego w każdej chwili ale jestem w stanie to zrozumieć.
AG
Nie wierzyłem, że moja ukochana wróci - ale............ stało się... Bardzo polecam!!!
Malicki Radek
Polecam, Pan Piotr pomógł mnie oraz moim bliskim. Pan Piotr jest profesjonalny i uczciwy. Warto skorzystać z zabiegów jakie ma swojej ofercie.
IRMINA
Panie Piotrze bardzo dziękuje za poświęcony czas i pomoc.Moje Życie wyglądało źle, teraz wygląda bardzo dobrze. Zmiany zachodzą praktycznie każdego dnia. Warto było Panu zaufać.
Truszczyńska Ewelina
Chciałabym bardzo podziękować za pomoc. Czuje się dobrze wszystko co było złe odeszło. Dziękuje
Paweł
Praca z Panem Piotrem to sama przyjemność. Jest super człowiekiem. Zaangażowanie oraz zabiegi, które zaoferował dały szybkie efekty. Analiza energetyczna pomogła zmienić moje nastawienie do wielu rzeczy. Został oczyszczony mój „bagaż”, który ciążył od lat. Polecam.
AldonaK
Zamówiłam analizę mojej mamy, która jest w bardzo silnej depresji. Leczenie praktycznie nie pomaga, Pan Piotr przesłał wynik i propozycję zabiegów - dużej ilości zabiegów. Po rozmowie z mamą i jej zgodzie zdecydowaliśmy się na terapię. Zabiegów było dużo, terapia była bardzo intensywna. Minęło kilka miesięcy i moja mama zaczęła się otwierać, przestała płakać, zaczynam widzieć iskierkę w jej oczach. Dzisiaj wyszła ze mną nawet na spacer. Jesteśmy cały czas w trakcie terapii ale efekty jakie już są widoczne są dla mnie ogromnym postępem. Dziękujemy z całego serducha.
Agnieszka S.
Nie wiem jak Pan Piotr to robi, ale to co się dzieje teraz to rewolucja. Nie wierzyłam, że takie zabiegi mogą coś zmienić. Jestem szczęśliwa, że powierzyłam swój los w Pana rękach. Dziękuje 🙂
Irena Malec
Wszystko się udało, dziękuje
Ewa Milewska
Fachowa usługa. Jeśli szukasz kogoś kto poprawi jakość Twojego życia, to właśnie Pan Piotr jest odpowiednią osobą. Dziękuje
Dariusz
Polecam gorąco - mądry i doświadczony specjalista 🙂
Grażyna
Gorąco polecam , jeszcze wysyłam zlecenie moich dzieci. Zobaczyli jak czuje się mama i opowiedziałam im o Panu to też chcą te same usługi.
Ania z Düsseldorf
Bardzo dokładna i szczegółowa analiza. Co najważniejsze trafna. Polecam, bo naprawdę warto z tego skorzystać. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego jesteśmy ciągle senni, poddenerwowani, nic nam się nie chce. Zabiegi, które Pan Piotr proponuje po analizie niwelują te wszystkie stany. Świeża energia, siła przebicia, nowe pomysły same pchają się do realizacji. Dziękuję za ogrom pracy włożony w "naprawę" mojej osoby.
Sławek
Opinia pozytywna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma takiego słowa które jest w stanie ocenić pomoc jaką uzyskałem od Pana Piotra. Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam
Krystyna Filipiak
Bardzo Pan Piotr mi pomógł. Uzdrawianie relacji zrealizowało moje marzenie bo dostałam drugą szansę na związek. Teraz będę o niego dbać. Pełny profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Bardzo MOCNO polecam korzystanie z fachowej pomocy Pana Piotra.
Izabela G.
Bardzo polecam pana Piotra. Trafna analiza, potem seria zabiegów po których nic już nie jest takie samo. Czuję się psychicznie o wiele lepiej, negatywne myśli zniknęły, stany przygnębienia i nerwowości także. pojawiła się radość w sercu, uśmiech z twarzy nie znika, jest lekkość i spokój w głowie! Dziękuję panie Piotrze!!!! Pozdrawiam serdecznie 🙂
Rafał Wojtkiewicz
Dziękuję bardzo za terapię na odległość. Efekty są zauważalne w samopoczuciu, w spokoju, wyciszeniu, myśli nie pędzą z taką prędkością jak przed zabiegami. Mam więcej energii, wstaje rano z energią a nie zmęczony. Żona mówi, że coś się we mnie zmieniło ale nie umie określić co. Super, czekam na analizę końcową. Pozdrawiam
Justyna
Nasza relacja szybko się zaczęła i z hukiem zakończyła. Dużo złego zrobili moi i partnera rodzice. Doszła jeszcze (bo przecież to mało) jeszcze ex partnera. Pan Piotr zajął się moją relacją. Zaczęliśmu oczyszczać a następnie uzdrawiać relacje. Z efektów zabiegów jestem bardzo zadowolona. Teraz planujemy ślub 🙂 i to jest wystarczający dowód. Jestem wdzięczna za to gdzie teraz jestem i z kim jestem. Bez Pana Piotra pomocy nie udałoby mi się to.
Joanna
Współpraca z Panem to czysta przyjemność, bardzo trafna analiza i fachowa pomoc, po zabiegach widać znaczną poprawę, depresja, brak chęci i motywacji do działania oraz apatia zniknęły. Polecam z całego serca warto pomóc sobie i najbliższym. Pełen profesjonalizm. Bardzo Panu dziękuję, widać zmiany też w zachowaniu syna znów wychodzi z domu, spotyka się ze znajomymi i ma pomysły na siebie. Za tydzień poprawka matury i widać, że trochę złapał wiatr w żagle:) bardzo się cieszę, że zwróciłam się do Pana o pomoc. Mam nadzieję, że ten stan utrzyma mu się jak najdłużej.
Iwa El
Nerwica i depresja to moje problemy. Efekty zabiegów odczułam już po miesiącu (dalej jestem pod opieką Pana Piotra). Myśli które powodowały, że się załamywałam przestały być tak bolesne, jakby z każdym zabiegiem znikały za mgłą. Na pewno jest dużo lepiej, mam energię, jest inaczej.
MR
Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszych zabiegach poczułam się bardzo dobrze. Spokój, energia. Lęki, złe myśli odeszły daleko. Panie Piotrze dziękuje.
Waldek U
Odwiedziłem już wielu terapeutów specjalizujących się w leczeniu depresji. Przynosiło to różne skutki. Decyzja o podjęciu terapii u Pana Piotra (w dodatku na odległość) to był strzał w dziesiątkę. Nie marnuję czasu na wizyty, praktycznie nic mnie nie interesuje. Całkiem inne podejście do problemu oraz znalezienie źródła tego problemu. Zabiegi odbywają się bez mojego udziału, a ja czuję ogromną poprawę w swoim samopoczuciu psychicznym. Polecam każdemu kto ma już dość psychiatrów i leków, które nie leczą. Serdecznie dziękuje Panu za wyprowadzenie mnie z tego stanu. Warto zmieniać terapeutów i szukać tego swojego a nie trzymać się jednego.
Krzysztof
Zabiegi pozytywnie wpływają na samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Serdecznie polecam
Renata Sowa
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Polecam serdecznie. Pozdrawiam
Maciej Sławiński
Wzorowe podejściedo klienta. Nie ma szablonowości. Zabiegi i ich ilość dopasowane do wyniku analizy. Bardzo dobra sprawa. Nie ma czegoś takiego jak u innych, że jeden zabieg na wszystko. Bardzo polecam 🙂 Pozdrawiam serdecznie.
Izabela Wąs
Celna analiza. Niesamowite doświadczenie podczas zabiegów. Polecam w każdej sytuacji życiowej! Pan Piotr chociaż nie widziałam go osobiście, to odbieram go jako super człowieka, profesjonalizm bije od niego na kilometr. Jest konkretny i nie owija w bawełnę - wali prosto z mostu na czym stoimy a nie czaruje.
Anna Sxxxxx
Bardzo polecam Pana Piotra. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu lub życie dało mu w kość.
Tomasz D.
Polecam tym, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim życiu i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje złego w życiu, skorzystaj. Mi Pan Piotr bardzo pomógł w chwili totalnego załamania utratą partnerki. Polecam.
Piotr
Dziękuje za oczyszczenie.
Ania
D Z I Ę K U J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚMY PANU BARDZO WDZIĘCZNI. PO OCZYSZCZENIU NAS I HARMONIZACJI W KOŃCU BĘDZIEMY MIELI NASZ UKOCHANY SKARB. WCZORAJ POTWIERDZIŁ LEKARZ, ŻE JESTEM W CIĄŻY. BEZ POMOCY PANA PIOTRA NIE UDAWAŁO SIĘ. WSZYSTKIE WYNIKI BYŁY PRAWIDŁOWE.
Ktoś
Dziękuje za uwolnienie mnie od negatywnego wpływu pewnej osoby. Życie stało się lepsze.
Grzegorz Brzeziński
Super robota, po oczyszczeniu firmy zaczęło pojawiać się więcej klientów. Zatrudniłem też dodatkowych pracowników bo się nie wyrabiamy ze zleceniami. Nie sądziłem, że takie oczyszczenie może mieć taki wielki wpływ na firmę. Poleciłem Pana znajomym, którzy też borykają się z podobnymi problemami. Pozostańmy w kontakcie, bo chciałbym jeszcze coś "naprawić".
MARZENA
Rozstałam się z chłopakiem, wszystko zawaliło się, rozstanie z mojej winy bo mam taki charakter. Życie z dnia na dzień, bez celu, bez sensu. Koleżanka, która korzystała z pomocy Pana Piotra zamówiła dla mnie analizę. Okazało się, że związek można uratować. Chłopak nadal mnie kocha. Dzięki zabiegom Pan Piotr usunął ze mnie te wszystkie lęki, złe myśli, oczyścił złe emocje, które powstały podczas rozstania i uzdrowił między nami związek. Po 4 miesiącach chłopak odezwał się do mnie, że chce się spotkać i chce porozmawiać. Jesteśmy znów razem a ja jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. 🙂 Bardzo polecam Pana Piotra, który potrafi nadać sens życiu. Dziękuje.
Agata K.
Ponad rok temu stwierdzono u mnie depresje. Byłam w takim stanie, ze nie mogłam/nie chciałam wstawać z łózka. Leki tylko to wszystko potęgowały. Wszystko było mi obojętne. Mama szukała wszelkiej pomocy i w ten sposób trafiła tutaj. Zabiegi, które mi zalecono spowodowały, że czuje się dobrze, w końcu wstałam z łóżka, wychodzę do ludzi, do miasta. Z każdym zabiegiem moje samopoczucie poprawiało się, bardzo wolno ale poprawiało. Cała terapia trwała chyba 6 miesięcy ale teraz każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dziękuje ogromnie za wyciągnięcie mnie z tego depresyjnego dołka!
Edyta Zwada
To co zmieniło się po terapii u Pana Piotra to ogromna poprawa mojego ogólnego samopoczucia, podejścia do życia. Uśmiecham się cały czas. Czuję jakby zdjęto ze mnie 50 kg odważnik z karku. Miałam nieprzyjemną relację z byłym mężem, Pan Piotr przeanalizował moje byłe małżeństwo i stwierdził, że ta relacja była dla nas toksyczna. Mimo, że jesteśmy po rozwodzie to on ciągle jest w moim życiu, nie daje o sobie zapomnieć. Tak naprawdę to dowiedziałam się, że oboje siebie trzymamy bo są między nami powiązania, które nie zostały zerwane. Pan Piotr odciął mnie od toksycznej relacji i od emocji z nim związanych i teraz nie mamy ze sobą kontaktu. Ja znalazłam partnera on partnerkę i mamy swoje życie. Nic się nie zmieniało bo trzymaliśmy siebie i nikt z nas nie był gotowy na nowy związek. Teraz jestem w stanie spojrzeć w przyszłość, zostawiłam przeszłość za sobą, patrzę do przodu i wszystko mi się układa i to zasługa Pana, Panie Piotrze. Dziękuje
Wera
Trafność Pana analizy na podstawie tylko samego zdjęcia jest powalająca. Wyrazy szacunku.
Iwona Olszewska
Do pierwszego kontaktu podeszłam bardzo z dużą rezerwą. Po otrzymaniu wyniku analizy już nie miałam wątpliwości. Pan Piotr dla mnie jest niezwykłą osobą, która przebudowała moje życie na o wiele lepsze. Po zabiegach dostałam takiej energii, że wszystko pozmieniałam. Moje sapoczucie jest bardzo dobre bo zniknęły czarne myśli. Polecam gorąco Pana Piotra i dziękuje mu za to, że pojawił się na mojej drodze właśnie w tym momencie.
Paulina i Rafał
Jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegów dla mnie jak i męża. Zmiany można było zauważyć praktycznie kilka dni po oczyszczeniu. Byliśmy kłębkiem nerwów, nie potrafiliśmy się też przez to wszystko dogadywać między sobą. Były ciągłe kłótnie i walka o wszystko. Po naprawieniu i oczyszczeniu relacji w końcu wszystko jest tak jak dawniej. Na szczęście w porę zgłosiłam się do Pana Piotra i udało się to wszystko naprawić. dziękuję za wszystko!!!!
Monika Towarnicka
Zgłosiłam się na oczyszczanie relacji ale analiza pokazała rozpad małżeństwa. Ja to wiedziałam ale nie dopuszczałam do siebie tej myśli. Pan Piotr mi to wyłożył wprost i nie mogłam już tego nie widzieć. Zaproponował mi uzdrawianie związku, było to 14 miesięcy temu. Do dzisiaj jestem z mężem ale jakby na innym poziomie relacji. Rozumiemy się, wspieramy, pomagamy sobie a co najważniejsze kochamy się. Gdyby nie te zabiegi to teraz byłabym po rozwodzie. Napisałam tą opinię tylko po to abyście kobiety wiedziały, że warto walczyć o małżeństwo jeśli tylko są do tego szanse i nadal kochamy swojego męża.
Weronika
Dzień dobry. Zamówiłam Oczyszczenie firmy oraz podniesienie wibracji. Mam dwa nowe kontrakty a nowi, potencjalni klienci dzwonią i piszą praktycznie cały czas. Mam umówione kolejne spotkania gdzie jest duża szansa na sfinalizowanie umowy. Polecam Pana wszystkim w branży.
Anna Wysocka-Mróz
Panie Piotrze, pana zabiegi zdziałały wręcz cuda. Mój mężczyzna zadzwonił do mnie i powiedział, że od 3 miesięcy o mnie myśli i chce do mnie wrócić. Przecież od trzech miesięcy robi pan zabiegi. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą dzięki panu. Dziękuję.
Katarzyna E.
Chciałam tylko jeszcze raz podziękować Panu za pomoc. Wszystko się teraz układa jak powinno. Dziękuje 🙂
Iwona
Ja również polecam usługi w tym gabinecie. Rzetelna analiza, która przedstawia pełny obraz naszego związku. Zabiegi, które pomogły mi wrócić do chłopaka. Super, że jest ktoś taki kto potrafi takie rzeczy robić.
Louise
Udało się! Victor sam do mnie zadzwonił i zaproponował spotkanie. Stwierdził, że nie potrafi bezmnie żyć. Straciłam już nadzieję całkowicie. 5 miesięcy to kawał czasu. Zabiegi uzdrawiania pomogły. Dowiedziałam się, że już od miesiąca o mnie myślał, tylko nie wiedział jak ma zrobić ten krok. Dziękuje Panie Piotrze. Napisałam jeszcze do Pana e-maila, będę czekała na odpowiedź. Louise G. z Belgii.
Waldemar Szostek
Oczyszczenie mojej firmy spowodowało, że zwiększyła się ilość klientów. Zauważyłem, że przyciągani są klienci bardziej zdecydowani niż przed zabiegami. Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Dziękuje.
Urszula L.
Poprawiło się moje zdrowie zarówno te fizyczne jak i psychiczne.
Sylwia Bałdyga
Mój związek był już na skraju upadku. Mąż poznał inną kobietę. Zdecydowałam się na ostatnią deskę ratunku. Uzdrawianie relacji trwało 4 miesiące. Nie żałuje tej decyzji bo mąż wrócił do mnie. Co prawda ta kobieta nie daje nam spokoju do dzisiaj ale już z Panem Piotrem pracujemy i nad tym aspektem. Polecam wszystkim, którzy wykorzystali już wszystkie możliwości a nadal kochają.
Marian Sobecki
Gdyby nie pomoc energetyczna Pana Piotra, w związku z moją firmą, to dzisiaj nie byłoby co zbierać. Jestem dozgonnie Panu wdzięczny za wszystkie działania.
Anna Jarońska
Analiza Pana Piotra mojego związku utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że ten związek już nie ma sensu. Pan Piotr powiedział, że energie są dzielące i ze strony partnera nie ma uczucia. To wszystko prawda. Zamawiając analizę miałam chyba nadzieje, że dostanę inne wiadomości, że warto ratować związek. Niestety Pan Piotr nie podejmie się naprawy związku bo ten związek nie ma sensu w przyszłości. Ja to wiem ale zawsze jest to ale. Dziękuje za szczerą choć bolesną analizę.
Weronika Kijowska
Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra! Trafiłam do Pana Piotra w momencie, gdy już nie dawaliśmy sobie szansy na kontynuacje małżeństwa. Po konsultacji telefonicznej oraz wykonanej analizie u Pana Piotra okazało sie , ze jednak nie jest jeszcze wszystko zakończone i mamy szanse. Zdecydowalismy sie na oczyszczenie relacji, oczyszczanie mnie i męża a następnie uzdrowienie związku. Właściwie to od razu było widać poprawę, było po prostu lepiej. Rewelacja !. Pomogło !. To dla nas ogromny sukces!!!, Ja i mąż jestesmy pełni energii. Oczyszczenie spowodowało, ze wszystko sobie powiedzieliśmy co nas gryzie i poczuliśmy jakby zeszło z nas powietrze. Dopiero teraz widzę że wszystko co zrobiliśmy miało sens. Jesteśmy wdzięczni Panu Piotrowi za trafną analize i świetną terapie, jak również za to, że tak pięknie działaja zabiegi bioenergoterapii. Warto zaufać.
Kamila W.
Uzdrawianie relacji to super sprawa. Moja sytuacja była beznadziejna. Mąż się wyprowadził z domu do innej. Po sesjach uzdrawiania zaczęliśmy ze sobą rozmawiać (wcześniej nie było to możliwe). Po kolejnych mąż "wpadał" niby na kawę aż został 🙂 Gdyby nie te zabiegi to bym dzisiaj miała papiery rozwodowe na b iurku. Bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna za te wszystkie działania, które zwróciły mi męża. W tej chwili harmonizuje siebie i czuję, że zaczynam twardo stać na ziemi. Miłe uczucie i brak myśli co będzie jutro. Teraz planujemy wsapólny wyjazd.
Monika Radwańska
Nie wierzyłam, że zabiegi na odległość mogą działać. Cieszę się, że teraz nie muszę jeździć do gabinetu. Wszystko działa jakbym była osobiście. Super!
Renata Podbielska
Zabiegi działają. Czuje efekt pracy w swoim życiu. Ludzie mówią, że coś się we mnie zmieniło. Mam więcej energii, kocham życie na nowo.
MAGDA
Uzdrawianie relacji spowodowało, że Kamil wrócił do mnie i znów jesteśmy razem. Teraz pracujemy nad neutralizacją myślo kształtów, które nie pozwalają mi pójść dalej bo ciągle mam przed oczami jedną wizję. Pan Piotr pomaga mi się tego pozbyć abym mogła być dalej z Kamilem. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy i efektów działania zabiegów.
Martyna Lisiecka
Bardzo dziękuje za wszystkie przeprowadzone sesje. Mój stan psychiczny jest o wiele lepszy przez co mam energię na rozwijanie mojej firmy. Efekt terapii jest rewelacyjny. Bardzo polecam Pana Piotra bo wie co robić aby pomóc.
Marcin
Superancko
Izabela Domańska
Wykupiłam zabiegi uzdrawiania związku. Te zabiegi doprowadziły do ponownego zejścia się z mężczyzną mojego życia. Nie sądziłam, że to w ogóle będzie możliwe. To co niemożliwe Pan Piotr realizuje bez problemu. Ciekawe jak długo się czeka na cuda? 🙂
Monika Głowacka
Bardzo dziękuje Panu Piotrowi za wsparcie energetyczne podczas rozwodu. Gdyby nie Pana energetyczne zabiegi, sprawa poszłaby nie tak jak powinna. Pana zabiegi są nie do opisania. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc dla mnie.
Jagod Matuszewska
Bardz`o dziękuje za oczyszczenie mojego związku. Teraz wszystko się układa między nami.
Marta K.
Pragnę napisać jak wiele dla mnie dobrego dał kontakt z Panem Piotrem. Wszystko wymagało czasu ale Pan Piotr jest dla mnie cudotwórcą: - naprawił moje życie, - dostałam lepszą pracę, - dogaduje się w końcu ze swoją mamą, - naprawił także moje małżeństwo, które wisiało na włosku. Wszyscy, którzy wahają się przed kontaktem z bioenergoterapeutą mówię nie ma czego. Pan Piotr zmieni Twoje życie na lepsze. Ja tego doświadczyłam.
Kamil Kownacki
Dzień dobry. Chciałem podziękować Panu Piotrowi za zabiegi. Czuję się znacznie lepiej niż przed nimi. Życie stało się jakby inne, łatwiejsze, wszystko przychodzi mi z większą łatwością, nie ma grud po drodze. Ludzie odbierają mnie jakby się we mnie coś zmieniło, są pozytywniej nastawieni, czują "to coś" ale nie wiedzą co to jest. Bardzo ale to jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.
Ireneusz M
Dzień dobry, napiszę dla wszystkich, którzy czekają tak jak ja czekałem na pozytywny wynik mojej sprawy. Czekałem około roku czasu, ale doczekałem się. Dziś finał nastąpił tak jak Pan Piotr mówił. Dziś jestem szczęśliwy na nowo. Jestem z moją ukochaną kobietą. Wszyscy co chcieliby być na moim miejscu powiem tylko tyle, że musicie uzbroić się w cierpliwość. Mi nie zawsze to wychodziło ale rozmowa z Panem Piotrem dodawała mi energii do dalszego czekania. Dziękuje
Teresa
Panie Piotrze ślę z Niemiec gorące podziękowania za wszystko co Pan dla mnie zrobił aby moje małżeństwo się nie rozpadło. Po tych wszystkich miesiącach dzisiaj mogę powiedzieć, że Pana zabiegi uzdrawiania relacji czynią cuda. Mąż zostawił (odszedł) od kochanki, wycofał pozew rozwodowy i poprosił o spróbowanie jeszcze raz (dał nam szanse). Było tak jak Pan powiedział, że ich związek nie przetrwa, że tam nie ma miłości a są tylko emocje, które ich trzymają. Tak się też stało. Dzięki zabiegom jesteśmy razem, mąż stał się całkiem innym człowiekiem. Nie wierzyłam, że to się może jeszcze tak potoczyć. Pana energia to coś wspaniałego. Jeszcze raz Panu dziękuje za wszystko co Pan dla mnie/nas zrobił. Jest Pan cudotwórcą.
Magda Abram
Muszę stwierdzić, że ze wszystkich osób, do jakich trafiłam Ty mi powiedziałeś prawdę na temat mojego związku. Dziś już nie mam wątpliwości, że dawno temu powinnam zamknąć ten etap w moim życiu. Ale łudziłam się. Nie bałeś się powiedzieć mi prawdę i za to Ci dziękuję
Jarosław Konieczny
Prosiłem o pomoc przy powrocie mojej kobiety. Dzięki działaniom, znów jesteśmy razem. Dziś wiem, że jak coś jest nie tak, mam do kogo zwrócić się o pomoc. Dziękuje
Irena Popielarz
Panie Piotrze, dziękuje za bardzo miłe doświadczenie. Robiłam sama dla siebie rytuały oczyszczenia ale tego jeszcze nigdy nie odczułam na własnej skórze. Zmieniło to moje życie i ciągle czekam na zmiany. Ludzie, którzy mnie nie widzieli mówią, że rozpromieniałam i jestem bardziej otwarta. Sama widzę, że inaczej reaguje na różne sprawy.
Teresa Makar
Ja co prawda oczyszczałam się prawie rok temu ale jestem zadowolona z tego. Zmieniłam pracę, zmieniłam partnera ale teraz widzę że to było dobre posunięcie. Wasza pomoc wpłynęła na to że otworzyłam szeroko oczy na pewne sprawy i zachowania moich rodziców. Już mnie tak nie gniotą emocjonalnie jak przed oczyszczeniem.
Anna Błażewicz
Dzieki oczyszczeniu naszego zwiazku przestalismy sie ciagle klocic o byle pretekst. Adrian jest taki uspokojony i inaczej na mnie patrzy.
Małgorzata Traczyńska
stopniowo sprawy się klarują, odpowiedzi przychodzą same, a przeszłość mniej boli.. dziękuje
Marcin Kruszyński
Jestem pełen uznania umiejętnościom Pana Piotra. Pomógł mi przy sprawie rozwodowej, gdzie nie było mowy o polubownym zakończeniu sporu. Udało się. Dziękuje bardzo.
Arkadiusz Mikotowicz
Dziękuje Panie Piotrze za nowe życie. Cztery zabiegi bioenergoterapeutyczne wystarczyły abym pozbył się dolegliwości. Polecam wszystkim zabiegi.
Beata Bek
Witam..Zakupiłam zabieg Reiki całkiem przypadkiem na FastDeal..sam seans był robiony na odległość..w trakcie czułam raz gęsią skórkę innym razem gorąco..wyrażnie było czuć przepływ energii 🙂 ..Miałam ..w sumie i mam bardzo mało energii..dlatego też dodatkowo zakupiłam sobie zabieg oczyszczania..mam nadzieje, że skończą się w końcu moje “udręki”..czekam z niecierpliwością na dzień seansu..:)..Serdecznie i ciepło pozdrawiam baaardzo cierpliwego Pana Piotra:)
Elżbieta Bogusz
Zakupiłam zabieg Reiki na FastDeal. Zabieg odbył się wczoraj wieczorem. Wcześniej nigdy nie korzystałam z podobnych zabiegów i prawdę mówiąc byłam sceptycznie nastawiona, a do tego gdy się dowiedziałam, że zabieg będzie robiony na odległość …… mój sceptycyzm wzrósł. Jednakże już na samym początku zabiegu poczułam promieniowanie w nogach i rękach, tak jakby przechodził mnie delikatny prąd. Najmocniej to promieniowanie czułam w stopach, w dłoniach oraz przedramieniach (prawie cały czas). Najbardziej zdziwiło mnie jednak uczucie dotknięcia na czole, jakby przebiegła przez moje czoło błyskawica, tak jakby mi ktoś szybko narysował ciepłym rysikiem falującą linię . To było niesamowite. Po zabiegu czułam się lekko i było mi przyjemnie. Dzisiejszy dzień był … inny, lepszy. Teraz z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zabiegi Pana Piotra i naprawdę nieważne czy są robione w gabinecie, czy też na odległość. Odczucia w trakcie zabiegu i po zabiegu są wspaniałe. Postanowiłam przyjąć jeszcze kilka zabiegów. gdyż uwierzyłam w ich skuteczność. Polecam wszystkim serdecznie, a Panu Piotrowi dziękuję za wyrozumiałość.
Urszula Modzelewska
Kupiłam kupon zniżkowy na zabieg Reiki. Jestem zadowolona z zabiegu. Pierwszy raz w życiu czułam efekt przekazu energii. To bardzo miłe uczucie.
Joanna Maruda
Panie Piotrze dziękuję Panu za cierpliwość , za pomoc, za zaangażowanie. Po przeprowadzeniu zabiegu oczyszczania energetyczne czuję się inaczej , lepiej , spokojniej – poczułam jakby mi ktoś zdjął ogromny ciężar ( miałam w sobie ogrom bólu , żalu , niezrozumienia i bardzo dużo złych emocji po odejściu męża nie mogłam sobie z tym wszystkim poradzić wszystko w czarnych barwach). Współpraca z Panem Piotrem wzorowa , pozyskałam powiernika moich myśli , wątpliwości mogę zapytać i porozmawiać o sprawach o których nawet z rodziną nie mogę pogadać. Wielkie dzięki 🙂 Skorzystałam również z oczyszczania mojego związku z mężem , wiele spraw zobaczyłam w innym świetle. A teraz korzystam z naprawiania relacji z moim mężem jest to przesyłanie energii przez Pana Piotra w intencji aby nasz związek był czysty i pełen miłości , mam nadzieję że ten zabieg pomoże nam wrócić do siebie i uratować nasze małżeństwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za ten etap pracy i gorąco polecam.
Łucja Szywińska
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę,po zabiegach czułam się wspaniale,wiele osób mówiło że od dawna mnie takiej nie widzieli i tak też to czułam.Mam nadzieję na dalszą współpracę
Alicja
Skorzystałam z serii zabiegów BIO, synchronizacji czakr i oczyszczania energetycznego, wszystkie te zabiegi były robione na odległość, ja w tym czasie odczuwałam fizycznie przepływ energii, super uczucie. Jestem zadowolona z efektów, teraz czuję się nieporównywalnie lepiej, spokojniej, wiele spraw widzę zupełnie inaczej- z większego dystansu, mam więcej energii, więcej chęci do życia, po prostu teraz jest OK. Jeśli ktoś tego potrzebuje, to polecam Pana Piotra. Dziękuję za wszystko, za naszą dotychczasową i dalszą współpracę i pozytywne jej efekty. Pozdrawiam ciepło
Rafał ze Świętokrzyskiego
A więc pokrótce opiszę od początku jak ten zabieg oczyszczania się zaczął. Kiedy zbliżała się godzina oczyszczania to ja tą energię jakby poczułem. Poprostu tak się połozyłem i bez patrzenia na zegarek poczułem tą energię coś jakby wokół mnie. I czułem ją. No i w końcu usnąłem 🙂 Obudziłem się tak po północy, może to była gdzieś 2-ga w nocy i poczułem się inaczej. Taką lekkość poczułem, nawet niedowierzałem, czy to jest po tym zabiegu, czy może mam chwilowy przypływ radości, bo nieraz takie napady miałem, że czułem się dobrze tak z pół dnia, a następne pół dnia czyłem się zdołowany. Ale to dzięki zabiegowi – odczuwam taką … jakby tu powiedzieć takie wyrównanie energii w ciele, ta energia jakby przechodzi bardziej równo po moim ciele, odczuwam takie zrównoważone ciepło w moim ciele… … Bo wcześniej przed zabiegiem to wiadomo…. miałem coś takiego, że dłonie miałem ciepłe, ale w innych częściach ciała to czułem nawet w sobie zablokowanie tej energii. A wcześniej w brzuchu to już była rewolucja październikowa 🙂 , raz czułem w brzuchu jakąś w miarę pozytywną emocję, a za chwilę czułem fobię i depresję…I to tak na zmiany.. z częstszym naciskiem na te fobie… Pomimo, że znałem wiele technik takiego swojego wyuczonego sposobu pozbywania się fobii i innych leków, ale kiedy się nazwijmy to sam “oczyściłem” to te fobie wracały i to czasami z nawiązką…. Nie mogłem sobie poradzić ze sobą… Czyli kiedy trafiłem na Pana stronę to jakby to chyba był dar od Boga, takie nakierowanie, że wreszcie się coś zmieni. A wracając po oczyszczeniu, to czuję się spokojny, mam większy przypływ energii, ją tak bardziej równomiernie czuję w całym ciele… Czuję spokój… i tak jakbym mniej się przejmował takimi problemami małostkowymi w pracy.. i w domu… Poprostu czasami przyjmuję to co jest. Coś podejmuję na spokojniej, przestałem dogryzać tak w żartach kolegom z pracy, trochę jakby przestałem tak osądzać innych. A czuję nawet teraz na policzkach tą energię…. czuję to i dłoniach i w brzuchu. To fajne jest. Jestem zafascynowany tą zmianą, ale takie jest jeszcze we mnie wewnętrzne przekonanie, że do tej całej zmiany mnie czuję się taki sceptyczny, gdzieś coś we mnie siedzi i jakby temu procesowi nie dowierza. Tak jakby coś we mnie, że może to może obawa, jakby tu powiedzieć…. że ten nowy mój stan może się zachwiać… Chyba już dawno się tak dobrze nie czułem… świetne uczucie…. Czasami mam bardzo rzadko takie chwile (może raz na dzień), że jakaś chwilowa frustracja mnie gdzieś dopadnie, takie uczucie tej fobii we mnie… czasami mi się zdarzyło, takiej krótko-chwilowej no i ja się wystraszyłem (pewnie niepotrzebnie), że ten stan sprzed zabiegu może powrócić.. Ale po tym zabiegu to naprawdę dobrze się mam…. A więc dziękuję bardzo za to wszystko, życzę jeszcze Panu długiej działalności na tym etapie uzdrawiania… bo chyba z tak mocną energią i to przez zdjęcie jeszcze się nie spotkałem… Czyli teraz czekam piątek i kolejny zabieg BIO o 19:30 -doenergetyzowanie i synchronizacja. Po prostu kawał dobrej roboty 🙂
Ilona
Chciałąbym podziękować panu Piotrowi za przeprowadzone zabiegi oczyszczania energetycznego i harmonizacji pracy czakr.Czuję się zdecydowanie lepiej i spokojniej.Jestem wyciszona a tego potrzebowałam.Współpraca z panem Piotrem przebiegała wzorowo.Pan Piotr był naprawdę zainteresowany jakie są moje odczucia po przeprowadzonych zabiegach.Polecam.
Iza Wojtkiewicz
Ja korzystałam z naprawienia relacji między mną a moim mężem. Działania odbywały co dzień przez 30 dni. Było to przesyłanie energii przez Pana Piotra w intencji aby nasz związek był czysty i pełen miłości. Zabiegi trwały niecałe 3 miesiące. Jestem szczęśliwa, że wszystko wróciło do normy. Dziękuje również, za bezinteresowną pomoc przy mojej mamie, która ma stwierdzoną depresję a po zabiegach czuje się o wiele lepiej i inaczej.
Karolina Szczech
Pan Piotr profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy polecam! 🙂
Awula
Zwróciłam się do Pana Piotra o pomoc dla bliskiej mi osoby – Pan Piotr pomógł ,przywrócił siły i chęć do życia. Okazał również wiele cierpliwości podczas rozmowy ze mną. Czułam wiele życzliwości – dziękuję bardzo! Polecam!
Elżbieta
Bardzo dziekuję Panu Piotrowi za pomoc w oczyszczeniu i poprawieniu relacji z moim partnerem. Efekt był zaraz po zabiegu. Jestesmy dla siebie bardziej mili, wyrozumiali, nie ma już kłótni. Bardzo dziękuję.
Grażyna
W zasadzie nie czułam nic szczególnego w dniach gdy odbywały sie zabiegi, byc moze przez ogrom obowiązków. Jednak w tym czasie zaczłęłam własnie czuć się lepiej, przestałam sie po prostu przejmowac, a moje relacje w naturalny sposób zaczęły sie ukladac. Daleko im jeszcze do stanu z przed, ale ja pozbyłam sie żalu i zaczęłam sie cieszyc życiem. Chociaż zabiegi trały tylko przez kilka dni, kazdego dnia było mi coraz łatwiej. Dzisiaj mogę powiedziec, że złapałam juz równowagę. Ktoś by mógł powiedziec, że problemy same przechodza, że potrzeba czasu, ale wiem ze to dzięki zabiegom gdyż cały zbieg przykrych dla mnie zdarzeń i negatywnych emocji trwał od wrzesnia zeszłego roku, i pomimo wielu moich starań oraz osób, które chciały mi pomóc i działały intensywnie w tym kierunku, było coraz gorzej, a nie lepiej. Dziękuję bardzo Panu za pomoc.
Dorota
Pan Piotr pomaga mi w scaleniu mojego związku. Wykonał dla mnie oczyszczanie i synchronizację czakr. Zdrowieje moje ciało i mój umysł, relacje z partnerem poprawiają się. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług i mam nadziję na szcześliwe zakończenie moich problemów.
urszula Jaskuła
Pan Piotr bardzo pomógł mojemu synkowi za co bede mu wdzieczna do konca życia. Mój syn Mateusz miał ogromne problemy z zaklimatyzowaniem sie w nowej sytuacji czyli zerówce. Był agresywny,płaczliwy,nerwowy,nigdy nie mial ochoty na zabawe z dziecmi,panicznie bał sie zostawania choc na chwilke samemu. Po oczyszczaniu energetycznym i pierwszej serii synchronizacji czakr mój synek stał sie innym dzieckiem,jest mniej nerwowy ,jak juz go cos zirytuje to szybko mu przechodzi i łatwiej daje sobie wytłumaczyc ze cos zrobil zle i trzeba to poprawic. Przede wszystkim zaczął chętnie chodzic do szkoły i chetniej współpracuje z innymi. W koncu odetchnełam z ulgą bojest duza poprawa,dla matki która jeszcze m-c temu nie wiedzialam jak rozmawiac ze swoim dzieckiem a teraz przychodzi sam do mnie i chce rozmawiac to jest niezmierne szczescie. Teraz czekamy na drugą serie synchronizacji czakr. Do zabiegu podchodziłam z ogromną dozą niepewnosci ale dzis wiem ze warto było. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko PODZIEKOWAĆ 🙂
Beata Siczyńska
Poprosiłam o pomoc Pana Piotra i wierzcie , nie zawodłam się . W trakcie zabiegu nic nie odczuwałam , lecz po jakimś czasie zdałam sobie sprawe , że czuję sie spokojna , wyciszona , że moja przeszłość to jak stary film odlożony na odległą półkę.Serdecznie polecam. Beata
Barbara Kuśmierska
Witam dzięki oczyszczeniu energetycznym zauważyłam że jestem owiele bardziej spokojniejsza, nie zwracam uwagi na wiele żeczy jak dawniej wszystko mnie denerwowało, oraz zaczynam zapominać o wielu nie przyjemnych sprawach w moim życiu. Na począdku podchodziłam do oczyszczenia mojej osoby na dystans ale teraz mogę stwierdzić że nie żałuje tego. Warto się oczyścić energetycznie i polecam Pana Piotra. dziękuję.
Marta Przywieczerska
Dziękuje za naprawienie mi czakr. Przed zabiegiem czułam się bardzo źle, nie miałam energii do życia. Nie potrafiłam kochać i być kochaną. Z analizy wynikało, że mam zablokowane czakry. Dzięki przeprowadzonym zabiegom w klinice duszy spiritual odzyskałam energię i o wiele lżej mi się żyje. Wiem, że to tylko Pana praca ale ja jestem ogromnie wdzięczna za to co Pan dla mnie zrobił.
Adam z żoną
Korzystaliśmy z kilku zabiegów u Pana Piotra. Po zabiegach już odczuwamy pozytywne zmiany w naszym otoczeniu i życiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji. Z prawdziwą przyjemnością polecamy usługi Pana Piotra, który może wiele pomóc.
Witold Lenart
Przed zabiegiem z dużym dystansem podchodziłem do terapii. Jednak w drugim dniu synchronizacji pracy czakr poczułem silny ogień w klatce piersiowej i gardle. Wg. Pana Piotra udało się w znacznej części poprawić pracę czakr i oczyścić negatywne energie. Na pewno czuję się trochę inaczej, ale tak na prawdę na przestrzeni czasu będę mógł wyciągnąć wnioski co do skuteczności zabiegu. Pozdrawiam.
Anna
Dziękuje za wykonane zabiegi. Teraz mogę dopiero zabierać się za układanie życia. Dzięki Panu mam na to energię. Ania
Marta Podbielska
Zleciłam z wielkim niedowierzaniem zabiegi polegające na oczyszczeniu mnie i partnera oraz relacji między mną a moim partnerem. Po nich Mam dużo więcej energii, rano chce mi się wstawać skoro świt a ludzie mówią, że jestem inną osobą. W związku zaczyna się wszystko normować nie ma już tylu kłótni, wszytko przyjmujemy z większym dystansem i spokojem. W końcu normalnie ze sobą rozmawiamy. Polecam usługi. Jednak coś takiego istnieje jak aura energia i ma ogromne znaczenie dla życia. Marta P.
Jan Kowalski
Dziękuję za oczyszczenie energetyczne, i synchronizację czakr. Poczułem się lepiej i jeszcze sam nie mogę uwierzyć w to co dzieje się we mnie. Ale od czuwam poprawę i czuję się lepiej , podchodzę z dystansem do wszystkiego. Liczę że z czasem będzie jeszcze lepiej, chciałbym jeszcze aby dziewczyna w której Kocham się wybaczyła mi. Obraziłem Ją i jest mi z tym ciężko , bo nie chce odzywać się do mnie. Dziękuję i polecam te zabiegi. Z poszanowaniem Jan Kowalski
Mariusz Kocoj
Zabiegi przyniosły mi dużą ulgę po stracie bliskiej mi osoby. Mam siłę żyć dalej. Dziękuje
Ewa Grudzińska
Gabinet Pana Piotra zawiera adnotację “Rzetelna Firma” i takie jest zachowanie uczciwe ,etyczne,obiektywne -to nawet czuć w czasie rozmowy.Właśnie takich ludzi nam dzisiaj potrzeba. Pozdrawiam
Marta Ludwiczak
Korzystałam z zabiegu oczyszczania negatywnych energii w klinice duszy. Po zabiegu czuję się inaczej, mam szerszy pogląd na pewne sprawy, które wcześniej widziałam inaczej – tak jak było mi wygodnie. W trakcie zabiegu czułam ciepłą falę jaka przeszła przez całe moje ciało, potem nie wiem co było dalej bo zasnęłam i obudziłam się nad ranem w ubraniu.
Rafał
Nie ukrywam, że na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do przekazywania energii na odległość, …ale postanowiłem zaryzykować. Analiza psychometryczna wykazała, że mam dużo negatywnych energii i zablokowane czakry. To akurat mnie nie zdziwiło bo miałem problemy zdrowotne i ogólnie złe samopoczucie. Po pierwszych zabiegach oczyszczania energetycznego zobaczyłem znaczną poprawę samopoczucia, rozluźnienie, a co najciekawsze najbliższe mi osoby zaczęły lepiej się czuć w moim otoczeniu, było więcej pozytywnych wibracji. Jestem człowiekiem, który stara się pozytywnie patrzeć na rzeczywistość, ale wiadomo, że los często płata nam figle i są rzeczy ,które pomimo nastawienia wpływają na nas negatywnie. Ten zabieg polecam osobą, które czują ciężar kłopotów, negatywnych odczuć itd. Co do synchronizacji czakr, w moim przypadku wymagało to trochę dłuższej pracy, szczególnie nad dwoma czakrami. Prawdopodobnie było to spowodowane tym, że w tym czasie przeszedłem 2 operacje. Zabiegi pomogły mi szybciej wrócić do zdrowia. Nawet lekarz na zdjęciu szwów był zdziwiony że rana tak szybko się goi. Siły witalne z dnia na dzień rosną. Reasumując miło się zaskoczyłem i jestem zadowolony z zabiegów. Chce zwrócić uwagę też na to, że w tym wszystkim potrzeba cierpliwości (sam osobiście jestem “w gorącej wodzie kąpany”) a pan Piotr w jeden dzień nie odmieni naszego życia. Potrzebny jest czas i współpraca, nam zajęło to ok 2 miesięcy. Dziękuję i pozdrawiam.
Wiola
W pierwszym dniu oczyszczania czułam się fatalnie fizycznie, ale ból przeszedł i jest co raz lepiej. Nabrałam energii do działania i czuję się zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, że efekt pozostanie i będzie się jeszcze rozwijał.
Ewa Grudzińska
Ja po kilku dniach ponownie chcę podkreślić uczciwość i dobro Pana Piotra i transferowanie opieki po zabiegach co jest niezmiernie ważne i to świadczy o uczciwości ,oczywiście podkreślam dobre samopoczucie po zabiegach . Serdecznie pozdrawiam Ewa
Arkadiusz Skiba
Dzień dobry. Napisałem w sprawie mojego rozpadającego się małżeństwa, które od paru miesięcy wisiało na przysłowiowym włosku. Dzięki terapii dzisiaj ze sobą rozmawiamy, nie ma już ostrej wymiany zdań, nie stawiamy wszystkiego na ostrzu noża. Teraz rozmawiamy, czyli to co powinno być w każdym małżeństwie. Wróciliśmy wczoraj ze wspólnego urlopu i nasze małżeństwo jest na nowo cudowne. Jesteśmy zadowoleni z zabiegów kliniki i nie żałujemy ani grosza wydanego na ten cel. Dziękujemy.
Krystyna Zyśk
Wykupiłam zabiegi reiki. Jestem z nich bardzo zadowolona. Mam dużo nowej energii. Polecam i dziękuje. Krystyna Zyśk
Julia Gębura
Z góry chcę podziękować. Naprawdę czuję się bardzo hm… świeżo, opanowana. Tak jakby wszystko we mnie się poukładało – każda emocja, cząsteczka. Spodziewałam się że po oczyszczaniu że odczuję pewien rodzaj euforii, ogromnej radości. Jest to dopiero pierwszy dzień. Co dalej, okaże się później. A podczas zabiegu odczuwałam aż nadmiar wrażeń 🙂 . Zaczęło się od uczucia silnego nacisku w okolicach zatok i dziwnych zawrotów głowy. Gdy się położyłam na łóżku i zamknęłam oczy to te zawroty zniknęły i miałam wrażenie że tak jakby powietrze wokół mnie stało się gęstsze i napierało na mnie falowo. Potem oczywiście przesuwające się po całym ciele ciepło od środka które momentami się zatrzymywało w miejscach gdzie często zdarza mi się odczuwać ból [lewe kolano, okolice przepony, okolice jelit]. Czasem to było nawet lekkie pieczenie. Miałam też uczucie jakby kciuk ktoś przycisnął mi do czoła, a następnie przesunął na środek głowy i zaczął robić płynne koła. Na końcu tak jakby ten sam ‘kciuk’ zatrzymał się na samym środek głowy i bardzo mocno nacisnął tak że poczułam to aż w stopach. Nie było to dość przyjemne, przyznaję, chociaż nie równa się z tym jak nagle miałam ‘gule’ z gardle. Coś w rodzaju jak chce się płakać albo gdy człowiek jest bardzo zestresowany. W pewnym momencie zaczęła iść ona w stronę jamy ustnej. Dostałam niemal odruchów wymiotnych. Język stał się ciężki, śliny dużo napływało do ust. Przyznaję, nie spodziewałam się że me odczucia będą tak intensywne. Jestem ogromnie zadowolona że skorzystałam z Pańskich usług! Tak więc bardzo, bardzo Dziękuję! Pozdrawiam
Katarzyna Marczak
Dziękuje za oczyszczenie z negatywnych energii. W trakcie zabiegu czułam jak energia negatywna jest wyciągana ze mnie, dostałam również gorączki, której wieczorem już nie było. Teraz czuję że mogę zwojować świat 🙂 Dziękuje za pomoc. Kasia
Urszula Muc
Pan Piotr wykonywał dla mnie wiele zabiegów:oczyszczanie energetyczne moje i męża,oczyszczanie relacji, synchronizacja czakr, uzdrawianie relacji.Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pana Piotra.Jeżeli chodzi o mój przypadek to mogę nawet stwierdzić,że PAN PIOTR WYKONAŁ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Zwróciłam się do Pana Piotra w chwili kiedy moje życie zamieniło się w koszmar.Nic mi nie wychodziło.Im bardziej się starałam tym było gorzej.Problemy zdrowotne,finansowe i uczuciowe – wszystko na raz.Podejrzewałam nawet, że ktoś rzucił na mnie jakiś urok lub klątwę.Zaczęłam czytać na ten temat w internecie i tak trafiłam na stronę “KLINIKI DUSZY”. Na początku nie bardzo wierzyłam, że coś się zmieni,ale co mi szkodziło spróbować?Spróbowałam i nie żałuję! Ja osobiście stałam się inną osobą.Jestem spokojniejsza,odważniejsza,bardziej pewna siebie.Teraz nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia czy załatwienia-wszystko się da.Mój mąż też zmienił swoje nastawienie do wielu spraw.Znów jesteśmy razem.Mniej się kłócimy o wszystko,nie ma wzajemnych oskarżeń,złośliwości.Teraz po prostu ze sobą rozmawiamy.Jest tak jak na początku naszego małżeństwa i mam nadzieję,że będzie jeszcze lepiej. Ze strony Pana Piotra spotkałam się z życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością i troskliwością. DZIĘKUJE BARDZO I POLECAM.
Karolina Grądek
Polecam usługę oczyszczania energetycznego z odblokowaniem czakr. Czuję się o wiele lepiej niż przed zabiegiem. Nie mam buli w klatce piersiowej. Mam chęć do korzystania z życia. Dziękuje za udzieloną mi pomoc.
Jadwiga S.
Oczyszczanie odbywało się wczoraj (tj. w sobotę) i było dla mnie prawie niezauważalne. Synchronizacja czakr była przeprowadzana dzisiaj wieczorem i tego już nie dało się nie zauważyc. Przede wszystkim mnóstwo ciepła . Czułam się tak jakbym miała gorączkę i pociłam się chociaż byłam lekko ubrana.
Beata G.
Witam! Po zabiegach jestem spokojniejsza, nie wybucham gniewem tak łatwo i czuję jakby zrobiło mi się “lżej na duszy” . Mam wielki spokój w sobie . Dziękuje.
Elżbieta Komorowska
Pan Piotr zrobil dla mnie oczyszczanie energii oraz zabieg na kregoslup. Czuje sie bardzo dobrze, mam pozytywne mysli. Kregoslup juz mnie nie boli, moge wykonywac normalne czynnosci bez tabletek przeciwbolowych. Dziekuje i polecam.
Anna Wilkaniec
Pana Piotra poznałam w połowie października 2012 roku. Zgłosiłam się z prośbą o pomoc w moim związku, który zmierzał dużymi krokami do upadku. Najpierw Pan Piotr zrobił dla mnie i dla męża oczyszczanie. Wyciszyliśmy się. Po tym zabiegi uzdrawiania związku. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką uzyskałam w jego gabinecie. Będę polecać pomoc znajomym. Anna Wilkaniec z Wrocławia.
Małgorzata Ślusarczyk
Dziękuje za oczyszczenie, które wniosło świeżość w poglądach na wiele spraw w moim życiu. Za zabiegi energetyzujące, które dały mi siłę walczyć z przeciwnościami losu.
Magdalena Martindale
Panie Piotrze, Czuje sie znacznie lepiej psychicznie i fizycznie po wykonanych zabiegach. Dziekuje serdecznie.
Kamila Major
Zleciłam oczyszczenie energetyczne i synchronizację czakr dla siebie i rodziny. Jesteśmy spokojni, wyciszeni. W sobie zauważyłam, że inaczej reaguje na pewne sprawy, które wcześniej mnie bolały i irytowały. Teraz odbieram to z większym spokojem. Zaczyna również nasz sklep lepiej prosperować, mam więcej klientów co przed zabiegami było głównym utrapieniem. Ludzie nawet kupujący są bardziej dla mnie życzliwi. Poziom życia psychicznego i materialnego podniósł się i to znacznie. Polecam wszystkim zabiegi.
Magdalena Kornik
dziękuje panu Piotrowi za pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa i przepraszam, ze tak męczyłam pana swoja osoba – Magda
Martyna Żardzin
U Pana Piotra wykupiłam zabiegi energetyzujące. Jestem bardzo zadowolona z ich przeprowadzenia. Dziękuje i życzę wesołych świąt.
Emilia Dobek
Panie Piotrze!Dziękuję za pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie pracy.Przez wiele lat cierpiałam po traumie,którą przeżyłam. Chodziłam od drzwi do drzwi,a efekty były takie sobie.Pewnego dnia zaczęłam czytać o bioenergoterapii i znalazłam hasło czakry. i ten sposób znalazłam Pana.Pan był moim przeznaczeniem, bo pomógł mi jak nikt inny.Teraz jestem wyciszona,bardziej wrazliwa. Problemy z żołądkiem ustąpiły w 80 procentach.Za wszystko z całego serca dziękuję Mam nadzieję.że ludzie uwierzą w Pana moc sprawcza, bo naprawdę warto!!!!!!!!!!!!!Emilia
Agnieszka Krakowiak
Bardzo dziękuję za przywrócenie mnie do życia. Przed zabiegiem byłam sfrustrowana, ciągle wściekła i niezadowolona. Mojemu życiu wciąż towarzyszył niepokój. Miałam dość siebie i wszystkich wokół mnie. Do tego wszystkiego doszły stany lękowe i nerwice natręctw. Dzisiaj czuję się wyciszona, pierwszy raz poszłam do pracy z uśmiechem na twarzy i ani razu nie podniosłam głosu na nikogo.
Maria Kotelczuk
O Panu Piotrze dowiedziałam się z polecenia od koleżanki, która była pod wielkim wrażeniem zabiegów i opowiadała wszystkim znajomym. Postanowiłam także skorzystać. Nie mogłam przyjechać na zabieg osobiście bo mieszkam w Irlandii więc zdecydowałam się na zabiegi ze zdjęcia. Na początku nic się nie działo, ale po paru dniach zauważyłam, że czuję się o niebo lepiej, jestem wyciszona i śpię bez tabletek nasennych. W moim przypadku to było ciężkie bo mam zdiagnozowaną depresję. Po zabiegach czuję się znakomicie, dostałam ćwiczenia, które wykonuje zawsze rano i mam cały dzień energię do życia. W końcu się uśmiecham, żartuję i cieszę tym że pada deszcz. Polecam z całego serca Pana Piotra jako terapeutę.
Katarzyna Wieczorek
Moje małżeństwo ,,wisi na włosku ( o ile jeszcze wisi) zaczęłam szukać pomocy ponieważ wiem czuję to że nasze małżeństwo może przetrwać i możemy być razem szczęśliwi. Do kliniki Pana Piotra trafiłam przez zupełny przypadek (a może tak właśnie miało być). Pan Piotr mnie wysłuchał z dużym zainteresowaniem. Po analizie zaproponował zabiegi oczyszczania i synchronizacji pracy naszych czakr a później zabiegi uzdrawiania relacji małżeńskich.Po pierwszej ,,turze” zabiegów nie odczułam nic szczególnego dopiero kilka dni później nadszedł spokój,wyciszenie.
Mirosława Woźniak
Mąż złożył pozew w sądzie. Odbyła się pierwsza rozprawa (pojednawcza), nie zgodziłam się na rozwód. Stronę poleciła mi koleżanka, która korzystała już z pomocy Kliniki Duszy. Wcześniej zleciłam rytuał miłosny magii, który miał mi pomóc a tak naprawdę tylko zaszkodził. Pan Piotr oczyścił między nami negatywne energie, zdjął energie rytuału, oraz wykonał uzdrawianie związku. Minęło 2,5 miesiąca i mąż wrócił do mnie, wycofał pozew o rozwód. Jest nam ciężko się pozbierać i zaufać sobie ponownie, ale zrobię wszystko aby tak się stało. Jestem Panu bardzo wdzięczna za pomoc i będę wszystkim Pana zabiegi polecała. Życzę dużo zdrowia i szczęścia bo taki człowiek to skarb. Ślę, pozdrowienia z Katowic.
Elżbieta Ch.
Pan Piotr wykonał u mojego syna zabiegi synchronizację i oczyszczanie czakr oraz bioenergoterapię . Wcześniej syn był znerwicowany i smutny nie przesypiał nocy ,bardzo często miał napady lęku dotyczące własnego zdrowia . Pomimo dobrych wyników /zrobił chyba wszystkie/ depresja się nasilała a on nadal szukał u siebie chorób.Pomocy zaczęłam szukać w internecie i trafiłam na Klinikę Duszy Pana Piotra ,który pomógł w taki sposób , ze syn znów wrócił do życia,jest aktywny,myśli pozytywnie,przejawia inicjatywę jest radosny i co najważniejsze zapomniał o chorobach. Polecam usługi Pana Piotra . Elżbieta zachodniopomorskie
Radosław K
W dniach kiedy odbywał się zabieg odczuwałem tylko ból głowy Ogólnie moje samopoczucie uległo poprawie . Mogę bez przeszkód myśleć pozytywnie wcześniej było to trudniejsze. Jak najbardziej zwiększyła się chęć do działania. Coś co wcześniej mnie blokowało jakby zniknęło. Ustąpił też nagromadzony streso-lęk (znerwicowanie) który utrudniał mi każdą czynność. Jedynie bez zmian pozostały zaburzenia rytmu serca które mam od 4 lat. Ogólnie jestem zadowolony z rezultatów tych zabiegów
Beata Michalska
Delikatne zmiany zauważyliśmy już w dniach wykonywania zabiegów. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jest bardzo ogromna zmiana u syna: mniej agresji, większy dystans do siebie, chęć podjęcia nauki (choć nie zawsze, może wynika to z buntu związanego z hormonami, tak dla zasady nie bo nie) lepszy kontakt z rówieśnikami, więcej sił witalnych
Krzysztof G.
Dziekuje za przeprowadzone zabiegi. Co do samopoczucia to w sobote wieczorem nadeszla dosc niespodziewanie silna fala zmeczenia, ktora utrzymywala sie rowniez przez cala niedziele. Bylo to o tyle dziwne, ze nie mialem powodu byc zmeczony wciagu tego weekendu czy poprzedzajacego go tygodnia. Na dzien dzisiejszy wszystko wrocilo do normy, a nawet mam wiecej energii niz poprzednio. Czynnosci, ktore wczesniej mnie meczyly nie robia teraz na mnie zadnego wrazenia. No i zauwazylem, ze co poniektorzy ludzie bardziej do mnie “lgna”. Jest to dosc mile odczucie.
Karol
Gabinet Terapii to fachowa wiedza i pomoc. W moim przypadku oczyszczenie aury przyniosło znaczną poprawę samopoczucia. Polecam.
Marzena Owczarek
Chciałam podziękować dla Pana Piotra za bezinteresowną pomoc dla mojej 7 letniej niepełnosprawnej córki. Jestem ogromnie wdzięczna za zabiegi jakie Pan przeprowadził i mam nadzieję, że będzie Pan miał tyle mocy aby pomagać dalej. Córka normalnie sypia, nie budzi się w nocy, jest z każdym dniem coraz lepiej. Dziękujemy za pomoc jaką Pan nas obdarował. Będę dłużna do końca życia. Marzena i Oliwka. (Słupsk)
Krystyna Kojro
Chciałam podziękować za zabiegi. Jestem lżejsza o 30 kg na duszy. Mam energię i zauważyłam, że ludzie są do mnie pozytywnie nastawieni (bardziej niż kiedykolwiek).
Marcin Zalewski
Klinika Duszy wykonała dla mnie zabiegi, po których czuję się jak nowo narodzony. Jestem opanowany i mam więcej pewności w siebie. Dziękuje za dotychczasowe zabiegi.
Paweł Włodarczyk
Wielkie podziękowanie dla Pana Piotra za przywrócenie mnie do dalszego życia i pracy.
Krystyna Lewińska
Witam wszystkich potrzebujących pomocy.Od kilku m-cy korzystam z usług Pana Piotra-na odległość.Ja i mój partner zostaliśmy oczyszczeni,odblokowani itd…Czujemy się bardzo dobrze.Jesteśmy pogodni,spokojni,pozytywnie nastawieni.Odczuwamy przypłych kojących energii,ja od 2 tyg.zasypiam bez śr.nasennych,a byłam już uzależniona. Polecam szczerze współpracę z Panem Piotrem,masz problem?nie czekaj!!! Dziękuję bardzo.
Marek Kowalski
Zainteresowała mnie oferta p.Piotra i skorzystałem z usług Kliniki Duszy. Zdumiony byłem efektami. Rodzina jest zadowolona ponieważ jestem mniej nerwowy i łatwiej rozwiązujemy wspólne problemy. Polecam i dziękuję
Igor Niewiadomski
Byłem w gabinecie. Najpierw porozmawialiśmy o moich problemach, potem Pan Piotr zrobił analizę, z której wynikało jakie są blokady we mnie i o losie się potwierdziły. Później odbył się zabieg oczyszczania, gdzie bardzo się odstresowałem (nie chciałem schodzić z łóżka). Na drugi dzień odblokowanie czakr. Podczas zabiegu czułem na każdej czakrze fajne ciepło. Po chwili znikało. Zabiegi trwały mniej więcej do godziny każdy. Ja nie żałuje tej wizyty w Mrągowie. Dziś, po jakimś czasie czuję że zaczynam odnajdywać swoje miejsce w świecie. Fajne uczucie. Dziękuje.
Magda Peszko
Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Moje samopoczucie po oczyszczeniu energetycznym i synhronizacji czakr poprawiło się wyraźnie. I z każdym dniem jest coraz lepiej. Dziekuje za pomoc
Bronisława Karasek
Zabiegi przyniosły mi bardzo dużą ulgę w codziennym życiu. Koleżanki w pracy zauważyły we mnie zmianę ale nie wiedzą co się zmieniło. Odbierają mnie jako sympatyczną, otwartą osobę a nigdy tak nie było stąd mój zawód windykatora telefonicznego. Mąż po zabiegach oczyszczania relacji bardziej dba o rodzinę, troszczy się o mnie i zabrał mnie na wekend do Krakowa. Było cudownie. Ostatni raz byliśmy sami na wycieczce jakieś 5 lat temu.
Paweł Bednarski
To niesamowite co Pan Piotr potrafi zdziałac.Po oczyszczaniu poczułem sie o wiele lepiej i świat znów zaczął nabierac kolorów.
Marta Wróblewska
Po dwóch miesiącach od oczyszczenia dostałam nową pracę, jestem z niej bardzo zadowolona. Przez ostatnie 2 lata nie pracowałam i nie mogłam nic znaleźć. Po prostu dostałam nowe życie, kolejną szanse. Napewno jej nie zmarnuje. Dziękuje
Andrzej Nowicki
Dzięki zabiegom zmieniło się moje życie i dalej się zmienia. Jestem bardziej otwarty na ludzi. Dziękuję Panie Piotrze
Ewa Lewandowska
Chciałam bardzo podziękować Panu Piotrowi za oczyszczenie i synchronizację czakr. Z mojej analizy psychometrycznej wychodziło, że we wszystkich czakrach mam blokady w bardzo wysokim procencie a złe energie to 86% w skali100%. To wszystko odzwierciedlało się w moim życiu. Od wielu lat, po traumatycznych rodzinnych przejściach miałam lęki, zaniżone poczucie własnej wartości i marazm, który mnie coraz bardziej ogarniał. Pomagałam wszystkim dookoła a sobie nie mogłam. Trafiłam na stronę Pana Piotra, gdzie znalazłam motto” Dam Ci siłę, która zwalczy wszystkie ograniczenia”. I to prawda. Od roku próbowałam wyjechać za granicę, do pracy ale te lęki mnie hamowały. Wkrótce po zabiegach, bardzo spokojna zdałam super egzamin z języka i na dniach wyjeżdżam . Wszyscy sprzątamy mieszkania, czyścimy samochody a zapominamy o sobie, o swoim ciele energetycznym, w którym każda zła emocja nasza lub innych zagnieżdża się i powoduje blokady w przyszłym życiu. Po zabiegach otrzymałam zalecenia jak zadbać o to aby ten stan utrzymać. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Jagoda Fryc
Chciałam z tego miejsca podziękować Panu Piotrowi za zabiegi, które były wykonywane w intencji oczyszczenia relacji partnerskiej. Po tych zabiegach przejrzałam na oczy i widzę to co wcześniej nie dostrzegałam, przez to wierzyłam, że mój partner jest idealny tylko pogubiony. Teraz wiem, że to moje chciejstwo przesłaniało mi prawdę. Dzięki analizie i dzięki zabiegom wiem już jaka jest prawda. Z całego serca dziękuje za to co Pan powiedział, że nie próbował Pan mnie utwierdzać w tym czym ja chciałam być utwierdzana ale powiedział mi Pan prawdę. Teraz po 4 miesiącach wiem, że to było najlepsze rozwiązanie ze wszystkich. Całe udawanie prysnęło jak bańka. Również, dziękuje za zabiegi, które po rozstaniu doprowadziły mnie szybko do równowagi emocjonalnej bo bez tego byłoby ciężko. Dzisiaj mam kochającego partnera, który jest czuły, kochany, wyrozumiały. Otworzyłam się na miłość, a nie przywiązanie. Tego właśnie potrzebowałam. Jeszcze raz dziękuje za wszystko.
Krystyna z Synem
Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za wykonane zabiegi.Nigdy w moim długim życiu nie czułam się tak lekko i z tak pozytywnym nastawieniem jak teraz/jesteśmy po wielkich traumach życiowych/.Nawet śmię twierdzić,że nie znałam takiego stanu.Syn mój po zabiegach też nabiera siły do pokonywania trudności jakie daje mu życie.
Katarzyna Rogulska
Dziękuje za uratowanie mnie przez totalnym upadkiem. Dzięki Panu mam po co żyć. Z całego serca dziękuje. Pozdrowienia z Irlandii.
Iwona Galicka
Oczyszczenie spowodowało,że uaktywniły mi się nowe pokłady energii do działania. Pozamykały się stare sprawy, których już miałam dosyć. Odeszła, też po kłótni moja przyjaciółka, która chyba nią nie była. W końcu pokazała kim jest naprawdę i wcale tego nie żałuję. Inaczej wyglądają też moje relacje z dziećmi i mężem. Jestem stonowana, na wszystko nie reaguje jak dawniej paniką i strachem tylko opanowaniem. Cieszę się, że zdecydowałam się na zabiegi. Pozdrawiam
Zofia Malec
Koleżanka namówiła mnie na zabiegi. Ja podchodziłam do tego typu terapii z dystansem. Mam zdiagnozowaną bardzo silną nerwicę i bóle głowy, nie chce mi się nic tylko bym spała. Po zabiegach naprawdę czuję się o wiele lepiej, mogę normalnie żyć, wychodzę do ludzi. Wcześniej było to niemożliwe. Wiem, że to dopiero początek mojej terapii ale ja odczuwam zmiany nawet jak w to nie wierzyłam.
Dorota Łaska
Zabiegi oczyszczania i odblokowania czakr mogę porównać do odkurzania po którym miałam wrażenie jakby w mojej głowie unosiło się mnóstw lekkich piórek. Mam teraz jasny umysł, chęć do działania, zrobienie maseczki na twarz nie sprawia mi trudności, czynności domowe nie sprawiają kłopotu. W relacjach z mężem również nastąpiła poprawa, nie płaczę a jasno wyrażam to co czuję. Dziękuję! Łaska Dorota
Teresa Koper
zabiegi, ktore wykonal pan piotr przyniosly dla mnie osobiscie wiele pozytywnych zmian zarowno w sferze ducha jak i w zyciu tu i teraz jestem bardzo wdzieczna za poswiecenie dla mnie czasu i energii ktorej od wielu lat potrzebowalam
Wanda Tchoryk
Moje samopoczucie, po zabiegach poprawiło się. Wcześniej też nieźle się czułam, ale teraz mam wiecej optymizmu, więcej radości. Osobiście zainteresowana byłam odczuciami podczas zabiegów. Zastanawiałam się czy będę coś odczuwać. Podczas pierwszego zabiegu niczego nie zauważyłam, podczas drugiego poczułam pulsowanie dłoni od wewnętrznej strony. Natomiast podczas ostatniego tych wrażeń było dużo. Czułam mrowienie w rękach, kilka bodźców w nogach i w lewym biodrze, następnie ucisk na plecach w okolicy lewej nerki, który przesuwał się w stronę kręgosłupa. Wcześniej jeszcze poczułam coś jakby obręcz, która lekko ucisnęła mnie w pasie. Potem poczułam coś jakby uderzyło mnie w szyję na wysokości tarczycy i rozprysnęło się, później jeszcze ucisk na szyi, jakby delikatne objęcie. Następnie dwa razy lekki chłodny dotyk na karku, po czym zasnęłam. Wszystkie te odczucia zarejestrowałam między godz. 22 a 23.Nie wiedziałam też jak nazwać to co poczułam aż przeczytałam wypowiedź jakiejś pani o piórkach w jej głowie. Ja właśnie miałam podobne odczucie, jakaś taka lekkość w głowie, jakby coś się z niej unosiło. Pomyliłam też miejsce odczuwania ucisku. Miało być w okolicy prawej nerki, a nie lewej. Opisane doznania, a właściwie miejsca tych doznań, zastanawiają mnie tym bardziej, że mam jakiś problem z lewym biodrem i nerwobólami czy drętwieniem w lewej nodze(w tych miejscach odczuwałam bodźce). Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem, bo myślałam, że niczego, tak realnie, fizycznie nie będę czuła! Teraz wiem, że jest to możliwe i to działa. Zobaczymy co wykaże kolejna analiza i mam nadzieję na wielką poprawę mojego życia. Dziękuję i pozdrawiam.
Elżbieta Til
WITAM JESTEM PO ZABIEGACH SYNCHRONIZACJI CZAKR PODNIESIENIU SIŁ WITALNYCH CHCIAŁABYM BARDZO PODZIEKOWAC PANU PIOTROWI BO ZASYPIAM BEZ LEKÓW NASENNYCH SPIE SPOKOJNIEJ A TERAZ CZEKAM NA DALSZE POLEPSZENIA W MOIM ŻYCIU POZDRAWIAM
Andrzej Adamczak
Serdecznie dziękuję za pomoc, której dzięki swoim możliwościom i cechom osobistym udzielił mojej rodzinie pan Piotr Wyrozębski. Sprawa dotyczy mojej Żony. Przed trzema laty, w wyniku niekorzystnego zbiegu okoliczności życiowych, bardzo poważnie zachorowała na nerwy. Była wielokrotnie hospitalizowana na oddziale psychiatrycznym. Jednak brak postępu w leczeniu, spowodował całkowite załamanie i niewiarę w wyzdrowienie. Stan ten był tak głęboki, iż nie była ona już w stanie podjąć walki o własne zdrowie i życie. Odmawiała też współpracy z osobami próbującymi jej pomóc. Lekarze stosowali leki farmakologiczne, których skuteczność była nieduża, lub żadna, a psychologowie nie robili nic, tłumacząc się, że pacjentka nie podejmuje próby kontaktu. Sprawa była bardzo poważna, bo stan choroby i apatii pogłębiał się, a stosowane dotychczas metody leczenia zawiodły całkowicie. W tej sytuacji, po wykonaniu analizy psychometrycznej zaplanowane zostały zabiegi na odległość. Analiza wykazała znaczne osłabienie sił witalnych, bardzo wysoki stan energii negatywnych (98%) i duże blokady wszystkich czakr. W okresie około dwóch miesięcy, pan Piotr wykonał serię trzech zabiegów, polegających na oczyszczeniu, odblokowaniu i synchronizacji czakr. Wszystkie działania, które zainicjował i wykonał pan Piotr Wyrozębski, powodowały polepszenie stanu zdrowia mojej Żony. Jest on dzisiaj dużo lepszy. Żona jest bardziej samodzielna i kontaktowa. Można powiedzieć, że ostatnie święta przygotowała w znacznym stopniu już “sama”. Podjęła kontakty telefoniczne z rodziną. Jeździ ze mną samochodem na zakupy, chociaż nie chce jeszcze wejść do środka sklepu i czeka w aucie. W porównaniu do stanu wyjściowego, są to wielkie, bardzo pozytywne zmiany w jej zdrowiu i zachowaniu. Jednak choroba trwa jeszcze, i do pełnego wyzdrowienia potrzeba więcej czasu. Wymaga też podejmowania dalszych działań. Obecnie Pan Piotr wykonuje dla mojej Żony serię zabiegów Reiki na odległość, co powinno bardziej ją wzmocnić i przyśpieszyć wyzdrowienie. Chciałbym dodać coś jeszcze, co lepiej opisze osobę pana Piotra Wyrozębskiego. Dwa tygodnie temu moja Teściowa, osoba w wieku 88 lat, doznała wylewu krwi do mózgu. Ujawnił się częściowy paraliż prawej strony ciała i brak możliwości mowy. Pan Piotr dowiedział się o tym ode mnie i całkowicie bezinteresownie zaproponował swoją pomoc w przesłaniu dla niej uzdrawiającej energii. Efekt był taki, że w drugim dniu już siadała na łóżku szpitalnym, a po pięciu dniach wypisano ją do domu. W siódmym dniu jeździła już z „balkonikiem” po mieszkaniu. Problemem nadal pozostaje brak mowy, ale na to, jak i u mojej żony, potrzebny jest czas. Pozostaję z szacunkiem. Andrzej Adamczak.
Emilia Zimnak
Po dużym wysiłku i mocno stresującej sytuacji w bardzo wrogim otoczeniu, oczyszczenie i energetyzacja Piotra pomogły mojemu ciału dojść do formy i równowagi oraz sprawiły, że okazje, które pojawiły się na mojej drodze a wymagały i wymagają mnóstwa pracy i nauki mogły zostać wykorzystane maksymalnie (w mojej ocenie). Niestety życie w dzisiejszych czasach zanieczyszczeń różnego typu i pochodzących z różnych źródeł wymaga ogromnej siły i odporności, które czasami warto wesprzeć zabiegami takimi jak Pana Piotra. Niewątpliwie pomaga to otworzyć drzwi, które mogłyby nadal być zamknięte z powodu braku energii do działania bądź czystego rozumowania umożliwiającego rozpoznanie tego piękna i cudów otaczających nas każdego dnia.
Joanna Rogińska
Również chcę pozostawić podziękowanie dla Pana Piotra w tym miejscu, aby kolejni klienci mieli następny dowód na efektywność usług Pana Piotra. Zwróciłam się do Pana Piotra o pomoc w oczyszczeniu relacji. Ale tak naprawdę zyskałam o wiele więcej. Czuję się szczęśliwsza. Chyba mogę powiedzieć to co Pani Irena Popielarz – rozpromieniałam. Dziękuję Panu serdecznie.
Marzena Andreas
Pan Piotr postawił mnie na nogi w ciężkim okresie mojego życia, gdy nikt nie umiał mi pomóc. Właśnie za to szczególnie jestem mu wdzięczna. Bardzo pozytywna energia i ciepła osoba. Analiza mojego stanu energetycznego pokazała jak wiele muszę jeszcze nad sobą popracować, ale dzięki zabiegom czuję, że jestem na dobrej drodze. Dziękuje za pomoc.
Teresa Cuber
Panie Piotrze serdecznie dziekuje za pomoc , ktora spowodowala, ze nabralismy dystansu do naszych problemow, wyciszylismy sie i wszystkie sprawy zaczely ukladac sie po naszej mysli. W moim przypadku odzyskalam komfort zycia i poczucie jakies harmonii, maz i corka tez swietnie funkcjonuja. Natomiast za pomoc wnuczce naleza sie Panu szczegolne podziekowania poniewaz wnuczka dzieki Pana zabiegom poczynila niewiarygodne postepy i kazdy kolejny dzien przynosi nowe. Pana praca ,misja czy jakkolwiek by sie to nazywalo jest naprawde bezcenna. Bardzo, bardzo dziekuje.
Jaroslaw Dubielecki
Po zabiegach poczulem ze odzyskuje wolnosc i zyskuje dystans do wydarzen i samego siebie.Mam mniejszy poziom stressu,lepiej spie i nie mam juz problemu z tlumionymi uczuciami.Uwazam ze oczyszczanie czakr to jest jak zbudowanie fundamentu pod dalszy rozwoj i skrocenie czasu budowy! Bardzo dziekuje Panie Piotrze,bede Pana polecal
Wojciech Orłowski
Miałem w sobie ilość negatywnych energii na poziomie 45% oraz 6100 jednostek Bovisa – to poniżej normalnego poziomu (normalnie to jest 6500). Sypiałem po pracy w szkole (pracuje mniej więcej w godzinach od 7 do 13, a więc niewiele godzin). Nie miałem motywacji realizować celów. Ogólnie to mi się mniej chciało 😉 . Kontakty ze znajomymi ograniczone do minimum. Po zabiegu na odległość zmieniło się wiele na lepsze i oczekuję, że z każdym dniem będzie lepiej! Odczułem na sobie naprawdę mocne działania (wtedy świetnie się czułem i poszedłem spać dopiero o 4 rano i spałem tylko 3-4 godziny, a potem grałem w piłkę w turnieju już o 10 godzinie całe 90 minut 😉 ) jeszcze kilka dni przed zabiegami oczyszczania, odblokowania i energetyzowania czakr. Nie bardzo wiem jak to nazwać, ale czułem mocne wibracje od nóg do piersi. Wtedy ludziom w otoczeniu “chciało się” ze mną rozmawiać ot tak sobie bez powodu, miałem takie przyciąganie ludzi do siebie. Natomiast jeśli chodzi o zabiegi, to nie było już takich spektakularnych odczuć, czułem “jedynie” mrowienia na całym ciele. Do dziś mam mniej negatywnych myśli i czuję się spokojniejszy i pogodniejszy. Jak jesteś w błędnym kole, nie możesz się wyrwać z dotychczasowego nie najlepszego życia to można na Pana Piotra Wyrozębskiego liczyć!
Grzegorz Marczuk
Oczyszczenie otworzyło mi oczy na życie. Mam teraz oczy szeroko otwarte, widzę wszystko inaczej niż kiedyś. Jestem pewniejszy siebie, bardziej skoncentrowany na celu. To jest to czego mi cały czas brakowało, takiego powera jaki miałem za młodu. Dziękuje
Ewa z Grudziądza
Witam, jeśli chodzi o stan psychiczny, to przede wszystkim pozbyłam sie strachu, który był ze mną w każdej chwili o wszystko i zupełnie bez powodu. Mam dużo energii i co najważniejsze, wzrosło mi ciśnienie, przedtem bez różnicy jaka pogoda ja ciągle miałam niskie. Inaczej reaguję w tych samych sytuacjach, nie płaczę już, mogę realnie spojrzeć i ocenić sytuację, również doradzić, co kiedyś było niemozliwe. Bardzo poprawiły sie moje relacje z dziećmi. Z młodszą córką, której Pan Piotr wykonywał zabiegi rozmawiamy, ale przede wszystkim nie ma agresji z mojej i jej strony. To jest dla mnie bezcenne. Najstarsza córka przyjeźdża co 2 m-ce do domu, a i tak nie mogłysmy się dogadać. Pierwszy raz w sytuacji konfliktowej zapanowałam nad sobą i nie było cichych dni. Teraz odbudowuję wieloletnie zniszczenia. I jeszcze jedno, mam prorocze sny i pojawiła sie we mnie jeszcze silniejsza potrzeba rozwoju duchowego i dązenia do Boga. A fizycznie, nie wypadaja mi włosy, znacznie zmniejszył mi się okres, co w moim przypadku jest bardzo ważne, bo w ciągu 3 lat miałam 2 głębokie anemie i perspektywę usunięcia macicy z tego powodu. Mam wrażenie, że następuje samoleczenie, bo nawet jeśli boli mnie np. gardło to samo przechodzi. Pozostał tylko problem z kręgosłupem, dolnym odcinkiem. W ub. roku był nastawiany i po tym miałam wrażenie, że sam sie przesuwa. Teraz już tego nie ma, ale w zależności od tego w jakiej pozycji śpię, ile czasu chodzę itd. czasem jest dobrze zupełnie, a czasem bardzo boli mnie lewe biodro, albo drętwieje mi lewa noga. Staram się ćwiczyć, żeby wyrobić też mięśnie. Bardzo dziękuję za wszystkie zabiegi, za jakiś czas poprosze jeszcze o zabiegi dla 2 córek i dla mamy. Pozdrawiam bardzo serdecznie ES
Bernadeta Ciećko
Od kilku lat choruje na depresję i biorę sezonowo psychotropy, dodatkowo w wyniku problemów w pracy i życiu osobistym doszła nerwica i praktycznie przestałam normalnie funkcjonować. Nie potrafiłam dać sobie rady z najmniejszymi problemami, totalnie nic nie miało sensu , miewałam też myśli samobójcze , których efekt wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem. Z braku jakiegokolwiek wsparcia w bliskim otoczeniu ( nie potrafiłam nawet wytłumaczyć jak się czuje i jak mają mi pomóc) stan pogarszał się z dnia na dzień , jednocześnie nie byłam już w stanie zmusić się do ratowania siebie przy pomocy przepisanych farmaceutyków – czułam się jakbym była w zamkniętej jaskini bez światła , bez powietrza . Nigdy nie podchodziłam sceptycznie do spraw psycho-duchowych ze względu na kilka epizodów w moim życiu potwierdzających , iż człowiek to nie tylko ciało i umysł…Gdy natrafiłam na Klinikę Dusz „Spirytual” , wiedziałam ,że mogą mi pomóc i tak się stało. Już po oczyszczaniu zauważyłam ogromną różnicę, poczułam się jakbym była „przeźroczysta” , że mogę „oddychać”, wróciłam do „świata żywych”. Mam dużo energii, uśmiecham się , nie mam już tych strasznych myśli , które stawały się sensem mojego jestestwa ale co najważniejsze chce mi się żyć a mam dla kogo..:) Bardzo dziękuję za pomoc . Pozdrawiam serdecznie.
Wojciech O.
Po zabiegu relacje między mną a dziewczyną się poprawiły. Po kilku miesiacach milczenia odezwała się z pytaniem: czy można naprawić to?
Marta Kopczak
Po zabiegach czuję się znakomicie. Ważne dla mnie sprawy widzę teraz z innej perspektywy. O wiele mniej emocjonalnie podchodzę do wszystkiego. Mam czas się zastanowić i podjąć decyzję. Nie mam już takiego natłoku myśli jak przed zabiegami. Byłam bardzo nerwowa, teraz mam stoicki spokój. Moja rodzina również oczyściła się i również ma podobne odczucia jak ja. Dostałam także zalecenia jakie mam wykonywać po zabiegach i czuję, że mam nareszcie energię do życia. Dziękuję za wszystko co otrzymałam podczas zabiegów i kontaktu z Panem Piotrem. Pozdrawiam ze Szwecji – Marta.
Justyna Burbula
DZIĘKUJĘ BARDZO PANIE PIOTRZE! Jestem pełna sił i wigoru,czuję się znacznie lepiej,jestem lżejsza.Potrafię znależć się w różnych sytuacjach i nie chowam głowy w piasek.Trudne sprawy nie są już takie trudne.Znajdują się też osoby nie wiedzieć skąd ,które rozwikłują moje problemy. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń:)oczywiście z pozytywnym zakończeniem. Polecam Pana usługi.Jeszcze raz dziękuję.
Magdalena Janas
Dzięki przeprowadzonym zabiegom stałam się osobą spokojniejszą. Wróciła mi energia życiowa. Znajomi żartują sobie ze mnie mówiąc, że “chyba jestem zakochana bo aż promienieję, bije ode mnie pozytywna energia”. Te słowa chyba wystarczą jako dowód, że moje wewnętrzne ja i nastawienie do życia się zmieniło. Dziękuję.
Anna Koterla
Moje samopoczucie jest znacznie lepsze 🙂 . Sprawy, które do te pory mi ciążyły powoli zaczynają się układać. Podchodzę dużo mniej emocjonalnie do niektórych spraw. Jak wcześniej czułam się uzależniona od niektórych osób tak teraz w ogóle nie przywiązuje do tego wagi, czuję się wolnym człowiekiem i nadal będę nad tym pracować 🙂 . Bardzo mi zabiegi pomogły. Dziękuje Panie Piotrze. Uważam, że to były dobrze zainwestowane pieniądze. Pozdrawiam serdecznie Anna Koterla
Natalia Sz.
Dziękuje, panie Piotrze za to że pomógł mi pan na nowo uwierzyć w siebie. Teraz po zabiegu oczyszczania i odblokowania czakr czuję się bardzo dobrze, mam dużo energii do działania, do walczenia o lepsze jutro. Zaobserwowałam jak życzliwi dla mnie stali się zupełnie obcy dla mnie ludzie. Pewnie to za sprawą oczyszczenia mnie ze złych energii. Bardzo panu za to dziękuje:) Oczyszczałam również swoją firme z negatywnych energii, ponieważ też ich tam było sporo.Teraz jest już lepiej. Dziękuje jeszcze raz pani Piotrze za te wszystkie dobre uczynki! Dzięki panu wiem że życie jest piękne! Natalia
Agnieszka Chylińska
Dziękuję za przywrócenie mi wiary w siebie oraz chęci do zmian mojej teraźniejszość. Dziękuję, że mogę ufnie patrzeć w stronę przyszłości. Dziękuję za “energetycznego kopa”. W końcu nie boję sie marzyć i pragnąć oraz działać, choć wiem, że droga jest długa i trudna. Ale chcę na niej wytrwać. Takich odczuć życzę wszystkim innym korzystającym z usług Pana Piotra.
Martyna G.
Za to co Pan Piotr dla mnie zrobił, będę mu wdzięczna bardzo długo. D Z I Ę K U J E
Anna Cywińska
Witam wszystkich, a przede wszystkim Pana Piotra! Wszystkich, ktorzy maja watpliwosci moge zapewnic, ze terapia w Klinice Duszy bardzo, bardzo mi pomogla. Pan Piotr tak mnie ustawil, ze czuje sie po prostu wysmienicie i to od dluzszego czasu. Zachecam wszystkich, bo naprawde warto. Do tego Pan Piotr jest niesamowicie kompetentny, powaznie wykonuje swoja prace i mozna na niego liczyc. Pozdrawiam serdecznie a Panu Piotrowi dziekuje za pomoc 🙂 Ania
Joanna K.
Po zabiegach, które zostały wykonane czuję się dobrze. Podczas zabiegu oczyszczania energetycznego odczucia były nie znacznie czułam jakby strumień energii uwalniał się z głowy , temu towarzyszył delikatny ból w okolicach skroni,mrowienie i ścisk w gardle , ale już następnego dnia czułam taką lekkość , negatywne myśli,emocje zniknęły ,jestem spokojniejsza,wyciszona .
Paula Wilk
Moj maz, zamga sie z depresia od lat, az na poczatku 2013 roku przyszedl punkt krytyczny choroby, leki od psychiatry nie stymulowaly go w zaden sposob. zero checi do zycia, placz i uzalanie sie, a jego milczenia nie szlo wytrzymac. Nie wiedzialam co sie dzieje w jego glowie. Ja jego zona nie potrafilam nic wyczytac z jego gestow, oczu, wyrazu twarzy. Przyszedl czas, ze rozlozylam rece. Wiedzialam jak cos nie zmieni sie to choroba mojego meza zepsuje do reszty nasze malzenstwo. Niekoniecznie wierzac w bioenergoterapie, postanowilam sprobowac. W lipcu tego roku pan Piotr doenergetyzowal meza, odblokowal oraz dokonal zabiegu synchronizacji czakr. Wszystko, cala przemiana meza ku lepszemu, nie trwala szybko, mozna bylo zaobserwowac male kroki,ktore go prowadzily do wrzesnia. Dzisiaj rano uslyszalam od meza, ze chce zyc i ma po co i j jest niesamowicie szczesliwy! – Poplakalam sie, poniewaz jeszcze kilka miesiecy temu bylo zupelnie odwrotnie. Dla niego ( jako dla mezczyzny) jak w sumie dla wiekszosci z nas wazny byl seks, gdzie ta sfera u nas przestala funkcjonowac na jakis czas ze wzgledow niemocy jakia go ogarnela. Dzis zachowuje sie jak nastolatek, codziennie spiewa, tanczy, opowiada mase dowcipow i sfera intyma tez powrocila. Nasze malzenstwo odbudowalo sie i umocnilo, poniewaz przetrwalo jeden z ciezszych chwil, a jeszcze wiela takich nas na pewno czeka. Nasze zycie zaczelo sie od nowa, a my cieszymy sie nim i czerpiemy z niego juz nie garsciami… (wiadrami)!
Krystyna z Synem
Kolejny raz dziękujemy Panu Piotrowi-Jego zabiegi dają siłę na dalsze nie łatwe życie,które nas doświadcza. Współpraca trwa już ok.roku-warto.
Karolina Konarska
Chciałam z tego miejsca podziękować za uzdrowienie mojego związku. Gdyby nie Pana pomoc dziś nie byłoby NAS. Jestem Panu bardzo wdzięczna.
Anna Szędzielorz
Witam bardzo serdecznie Pana Piotra! 🙂 Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc, dobre słowo i wyciszenie, które wlał Pan w moje serce. 🙂 Zabieg oczyszczenia uwolnił mnie z blokad i obciążeń, dał mi nową siłę i wewnętrzną moc do działania. Spowodował eksplozję pozytywnych zmian wewnątrz mnie – uzdrowienie wielowymiarowe (psychika, dusza, ciało). Każdego dnia inaczej niż kiedyś dbam o siebie – to dla mnie nowość. 🙂 Jestem nową kobietą, odnalazłam nową intrygującą siebie. Z podniesioną głową realizuję plany i marzenia oraz z odwagą patrzę w przyszłość. Dziękuję, że w najtrudniejszym momencie mojego życia, podał mi Pan pomocną dłoń i pozbierał mnie z miliona strzępków! 🙂 Pan Piotr to osoba niezwykle kompetentna, ciepła, wspierająca i profesjonalna przez duże „P”. Gorąco polecam współpracę.
Marta Wieczorek
Chcę podziękować dla Pana Piotra za długą walkę o moje małżeństwo. Sądziłam, że już nic ale to nic go nie uratuje. Myliłam się, zabiegi quantec pomogła mi porozumieć się z mężem i zacząć "nowe życie" - o wiele lepsze życie. Trochę to trwało ale było warte. Dziękuje za to, że był Pan ze mną w momentach zwątpienia i że dodawał mi Pan pozytywnej energii podczas każdej rozmowy telefonicznej. DZIĘKUJE
Lucyna Koniuszewska
Wykupiłam oczyszczanie energetyczne z synchronizacją czakr. Czuję pozytywne zmiany, które z każdym dniem są bardziej widoczne. Podchodzę do życia ze spokojem, mam więcej odwagi w sobie, mam wrażenie, że stałam się asertywna, potrafię powiedzieć NIE. Mam energię do życia, ciągle coś chce robić. Wcześniej byłam szarą myszką, na wszystko się zgadzałam, nie potrafiłam odmówić. Po pracy siedziałam w domu. Nie poznaje siebie i znajomi mnie też nie poznają 🙂 Dziękuje
Mirosława Subocz
Jestem prawie 60-letnią kobietą. Dokuczają mi migreny. Dzięki terapii kwantowej migrena przestała mi tak często dokuczać. Jeszcze jest, ale nie tak często jak przed terapią. Na terapię zdecydowałam się 3 tygodnie temu i już odczuwam mniej epizodów bólowych no i są słabsze.
Alicja Szędzielorz
Po zabiegach wykonanych przez Pana Piotra, czuję się jak nowo narodzona! Czuję ogromną ulgę, spokój, wyciszenie. Mam dystans do starych, dręczących mnie spraw. To co mnie w duszy bolało „roztopiło się jak śnieg”. Każdego dnia dostrzegam subtelne zmiany na lepsze, potrafię cieszyć się z drobiazgów, których wcześniej nie dostrzegałam lub wprawiały mnie w rozdrażnienie. Na co dzień borykam się z kilkoma schorzeniami, i niejednokrotnie usłyszałam od lekarzy, że jestem „trudnym pacjentem” z uwagi na jednostki chorobowe i oporny proces zdrowienia podczas leczenia konwencjonalnego. Pan Piotr niezwykle trafnie ocenił sytuację, a zrealizowane zabiegi przyniosły mi natychmiastową ulgę. Podczas jednego z zabiegów przez 1,5-2h czułam potworny ból, od miejsca usuniętej tarczycy przez mostek, serce i prawą łopatkę. Siedziałam w fotelu i nie potrafiłam z bólu się ruszyć. Kolejnemu zabiegowi towarzyszyło lekkie natężenie bólu i nic więcej… Po kilku dniach czuję się dobrze.:) Dziękuję za nową mnie. Bardzo dziękuję za nieocenione wsparcie, wyrozumiałość i serdeczność, Panu Piotrowi. Jakość współpracy i profesjonalizm jest na najwyższym poziomie. Niezdecydowanym chcę powiedzieć: nie wahaj się! Zaufaj i skorzystaj z pomocnej dłoni.
Krystyna Zawadzka
Powiem tylko DZIĘKUJE Panie Piotrze za wszystko, co przez ostatnie kilka tygodni Pan zrobił dla mnie i dla mojej rodziny.!
Piotr S.
Zabiegi dały mi poczucie ulgi, spokoju, wyciszenia. Poczułem, że kra nad moją głową przestała zamarzać. Odzyskałem stan wewnętrznej harmonii. Nadzieja i wiara wróciły oraz siły, dzięki którym na nowo mogę poukładać swoje życie. Pan Piotr jest ambasadorem najlepszych standardów współpracy z Klientem. Serdecznie polecam.
Anna Cywińska
Witam! Z uslug Pana Piotra korzystalam juz wiele razy, co jest chyba najlepsza recenzja. Polecam wszystkim, ktorzy chca polepszyc jakosc swojego zycia. Pozdrawiam serdecznie, Anna
Michał Krukowski
Dzięki sesji coachingu z Panem Piotrem odpowiedziałem sobie na bardzo dużo pytań, na które nie znałem odpowiedzi. Poszerzyliśmy również listę problemów jakie się pojawiły w trakcie i zaczęliśmy je rozwiązywać w trakcie spotkania. Pan Piotr łączy wiele różnych technik w trakcie wizyty co daje niezłe rezultaty. Dzięki łączonej terapii NLP z dwupunktem udało mi się pozbyć złych przekonań i przyzwyczajeń. Jestem pewniejszy siebie, mam więcej energii sam w sobie, no i ból głowy, z którym zmagam się od kilkunastu lat po prostu przestał istnieć. Polecam terapie bo to co robi Pan Piotr to są cuda, które dzieją się naprawdę od ręki. Warto było przyjechać z drugiego końca Polski. Pozdrawiam
Marta Kozłowska - Sajko
Nie umiem ubrać w słowa mojej wdzięczności za pomoc w trudnym dla mnie momencie. Za oczyszczenie relacji między mną i mężem. Dzięki zabiegom nie doszło do rozwodu. Moje małżeństwo było pod wielkim znakiem zapytania, po zabiegach oczyszczania relacji mąż się wyciszył, przestał być do mnie agresywny oraz przestał robić mi wszystko na złość. Poczułam jakby szklana ściana między nami runęła. Ja mówiłam swoje, mąż swoje ale nic do nas nie docierało. Były tylko złe emocje. Terapia uzdrawiania relacji pomogła uniknąć najgorszego. Mąż stara się odbudować to co zostało zniszczone. Razem się staramy. Jestem pewna, że bez pomocy Pana Piotra dzielilibyśmy dziś nasz majątek w sądzie. Dziękuje bardzo. Będe Pana polecać wszystkim.
Magdalena Kupryś-Wrońska
Skorzystałam z terapii Quantec, trwała 5 miesięcy. Dzięki terapii minęły dolegliwości związane z układem hormonalnym a tarczyca wróciła do normy. Wyniki tarczycy i ku mojemu zdziwieniu są w normie.
Podgórska Karolina
Polecam wszystkim terapię uzdrawiania związków. Dziś między mną a mężem układa się bardzo dobrze. Wcześniej to było różnie - mało brakowało a byśmy się rozstali. Może i terapia jest droga, może długa ale ja nie żałuje. KP
Justyna Łukasik
Witam Panie Piotrze Bardzo Panu dziekuje za wszystko co Pan dla mnie zrobil Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wynikami I bardzo sie ciesze ze skorzystalam z Pana uslog.
Magda Żywicka
Panie Piotrze bardzo dziękuję za wszystko. Terapia Pana Piotra wspomogła moje leczenie farmakologiczne. Oczyszczanie energetyczne z synchronizacją czakr spowodowało u mnie bardzo pozytywne zmiany. Mam dużo nowej energii i siły. W moim nastawieniu do życia również zaszły ogromne zmiany. Ludzie w otoczeniu są do mnie pozytywnie nastawieni. Słyszałam już wiele opinii, że zarażam ich swoim pozytywnym nastawieniem i optymizmem.
Andrzej z Malborka
Chciałbym podzielić się opinią dotyczącą usługi oczyszczania firmy. Dzięki zabiegom, które przeprowadził Gabinet Terapii Naturalnych Pana Piotra, moja firma zaczyna podnosić się z ruiny. Mam nowych klientów, którzy zlecają usługi. Wcześniej był totalny zastój. Teraz widzę "swiatełko w tunelu", że będzie wszystko dobrze. Dziękuje i zapraszam do obejrzenia zakładu.
Dajnowicz Kamila
głosiłam się z prośbą o oczyszczenie relacji między mną a bratem. Pokłóciłam się z nim dawno temu. Chciałam odnowić relację ale było coś co nam na to nie pozwalało. Jakby coś między nami było, co nie pozwalało normalnie funkcjonować. Po zabiegach oczyszczania relacji poczułam ulgę. Nie było już tego czegoś między mną a bratem. Mogliśmy normalnie ze sobą rozmawiać i nie było już tego wyczuwalnego dystansu, gęstej atmosfery. Pan Piotr wytłumaczył mi, że to były negatywne emocje między nami. One nie pozwalały nam normalnie ze sobą rozmawiać. Teraz jest super! Dziękuje!
Rabenda Iwona
po zabiegach czuje sie super,mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej i lepiej
Renata z Olsztyna
Jestem inną osobą po oczyszczeniu energetycznym. Widzę dużą różnicę w moim zachowaniu. Znajomi też to widzą, tylko nie wiedzą co jest tego powodem. Mam dużo więcej energii i chęci do robienia wielu rzeczy. Czuję się jakbym dostała dożylnie redbula. 🙂
Piotr Kaszkin
Dziekuję za przeprowadzone zabiegi. Czuję się fajnie, napewno jest dużo lepiej niż przed zabiegami . pozdrawiam
Martyna Chacińska
Polecam zabiegi w Gabinecie Terapii Naturalnych. Moja firma zaczyna się wybijać wśród konkurencji. Jestem bardzo zadowolona z efektu przeprowadzonych zabiegów.
Małgorzata Zamujska
Chciałabym bardzo podziękować za oczyszczanie energetyczne oraz synchronizację czakr. Czuje się nieporównywalnie lepiej, mam więcej energii i nie jestem już tak rozchwiana emocjonalnie. Zabiegi bardzo mi pomogły. Dziękuję Małgorzata z Warszawy.
Karol Sawicki
Witam ,po zabiegach oczyszczajacych czuje sie znacznie lepiej mam wiecej sily ,i jestem spokojniejszy.Polecam kazdemu kto ma jakies problemy i nietylko pozdrawiam Karol Sawicki