Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
211 wpisów.
AG
Nie wierzyłem, że moja ukochana wróci - ale............ stało się... Bardzo polecam!!!
Malicki Radek
Polecam, Pan Piotr pomógł mnie oraz moim bliskim. Pan Piotr jest profesjonalny i uczciwy. Warto skorzystać z zabiegów jakie ma swojej ofercie.
IRMINA
Panie Piotrze bardzo dziękuje za poświęcony czas i pomoc.Moje Życie wyglądało źle, teraz wygląda bardzo dobrze. Zmiany zachodzą praktycznie każdego dnia. Warto było Panu zaufać.
Truszczyńska Ewelina
Chciałabym bardzo podziękować za pomoc. Czuje się dobrze wszystko co było złe odeszło. Dziękuje
Paweł
Praca z Panem Piotrem to sama przyjemność. Jest super człowiekiem. Zaangażowanie oraz zabiegi, które zaoferował dały szybkie efekty. Analiza energetyczna pomogła zmienić moje nastawienie do wielu rzeczy. Został oczyszczony mój „bagaż”, który ciążył od lat. Polecam.
AldonaK
Zamówiłam analizę mojej mamy, która jest w bardzo silnej depresji. Leczenie praktycznie nie pomaga, Pan Piotr przesłał wynik i propozycję zabiegów - dużej ilości zabiegów. Po rozmowie z mamą i jej zgodzie zdecydowaliśmy się na terapię. Zabiegów było dużo, terapia była bardzo intensywna. Minęło kilka miesięcy i moja mama zaczęła się otwierać, przestała płakać, zaczynam widzieć iskierkę w jej oczach. Dzisiaj wyszła ze mną nawet na spacer. Jesteśmy cały czas w trakcie terapii ale efekty jakie już są widoczne są dla mnie ogromnym postępem. Dziękujemy z całego serducha.
Agnieszka S.
Nie wiem jak Pan Piotr to robi, ale to co się dzieje teraz to rewolucja. Nie wierzyłam, że takie zabiegi mogą coś zmienić. Jestem szczęśliwa, że powierzyłam swój los w Pana rękach. Dziękuje 🙂
Irena Malec
Wszystko się udało, dziękuje
Ewa Milewska
Fachowa usługa. Jeśli szukasz kogoś kto poprawi jakość Twojego życia, to właśnie Pan Piotr jest odpowiednią osobą. Dziękuje
Dariusz
Polecam gorąco - mądry i doświadczony specjalista 🙂
Grażyna
Gorąco polecam , jeszcze wysyłam zlecenie moich dzieci. Zobaczyli jak czuje się mama i opowiedziałam im o Panu to też chcą te same usługi.
Ania z Düsseldorf
Bardzo dokładna i szczegółowa analiza. Co najważniejsze trafna. Polecam, bo naprawdę warto z tego skorzystać. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego jesteśmy ciągle senni, poddenerwowani, nic nam się nie chce. Zabiegi, które Pan Piotr proponuje po analizie niwelują te wszystkie stany. Świeża energia, siła przebicia, nowe pomysły same pchają się do realizacji. Dziękuję za ogrom pracy włożony w "naprawę" mojej osoby.
Sławek
Opinia pozytywna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma takiego słowa które jest w stanie ocenić pomoc jaką uzyskałem od Pana Piotra. Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam
Krystyna Filipiak
Bardzo Pan Piotr mi pomógł. Uzdrawianie relacji zrealizowało moje marzenie bo dostałam drugą szansę na związek. Teraz będę o niego dbać. Pełny profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Bardzo MOCNO polecam korzystanie z fachowej pomocy Pana Piotra.
Izabela G.
Bardzo polecam pana Piotra. Trafna analiza, potem seria zabiegów po których nic już nie jest takie samo. Czuję się psychicznie o wiele lepiej, negatywne myśli zniknęły, stany przygnębienia i nerwowości także. pojawiła się radość w sercu, uśmiech z twarzy nie znika, jest lekkość i spokój w głowie! Dziękuję panie Piotrze!!!! Pozdrawiam serdecznie 🙂
Rafał Wojtkiewicz
Dziękuję bardzo za terapię na odległość. Efekty są zauważalne w samopoczuciu, w spokoju, wyciszeniu, myśli nie pędzą z taką prędkością jak przed zabiegami. Mam więcej energii, wstaje rano z energią a nie zmęczony. Żona mówi, że coś się we mnie zmieniło ale nie umie określić co. Super, czekam na analizę końcową. Pozdrawiam
Justyna
Nasza relacja szybko się zaczęła i z hukiem zakończyła. Dużo złego zrobili moi i partnera rodzice. Doszła jeszcze (bo przecież to mało) jeszcze ex partnera. Pan Piotr zajął się moją relacją. Zaczęliśmu oczyszczać a następnie uzdrawiać relacje. Z efektów zabiegów jestem bardzo zadowolona. Teraz planujemy ślub 🙂 i to jest wystarczający dowód. Jestem wdzięczna za to gdzie teraz jestem i z kim jestem. Bez Pana Piotra pomocy nie udałoby mi się to.
Joanna
Współpraca z Panem to czysta przyjemność, bardzo trafna analiza i fachowa pomoc, po zabiegach widać znaczną poprawę, depresja, brak chęci i motywacji do działania oraz apatia zniknęły. Polecam z całego serca warto pomóc sobie i najbliższym. Pełen profesjonalizm. Bardzo Panu dziękuję, widać zmiany też w zachowaniu syna znów wychodzi z domu, spotyka się ze znajomymi i ma pomysły na siebie. Za tydzień poprawka matury i widać, że trochę złapał wiatr w żagle:) bardzo się cieszę, że zwróciłam się do Pana o pomoc. Mam nadzieję, że ten stan utrzyma mu się jak najdłużej.
Iwa El
Nerwica i depresja to moje problemy. Efekty zabiegów odczułam już po miesiącu (dalej jestem pod opieką Pana Piotra). Myśli które powodowały, że się załamywałam przestały być tak bolesne, jakby z każdym zabiegiem znikały za mgłą. Na pewno jest dużo lepiej, mam energię, jest inaczej.
MR
Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszych zabiegach poczułam się bardzo dobrze. Spokój, energia. Lęki, złe myśli odeszły daleko. Panie Piotrze dziękuje.