Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
200 wpisów.
Ania z Düsseldorf
Bardzo dokładna i szczegółowa analiza. Co najważniejsze trafna. Polecam, bo naprawdę warto z tego skorzystać. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego jesteśmy ciągle senni, poddenerwowani, nic nam się nie chce. Zabiegi, które Pan Piotr proponuje po analizie niwelują te wszystkie stany. Świeża energia, siła przebicia, nowe pomysły same pchają się do realizacji. Dziękuję za ogrom pracy włożony w "naprawę" mojej osoby.
Sławek
Opinia pozytywna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma takiego słowa które jest w stanie ocenić pomoc jaką uzyskałem od Pana Piotra. Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam
Krystyna Filipiak
Bardzo Pan Piotr mi pomógł. Uzdrawianie relacji zrealizowało moje marzenie bo dostałam drugą szansę na związek. Teraz będę o niego dbać. Pełny profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Bardzo MOCNO polecam korzystanie z fachowej pomocy Pana Piotra.
Izabela G.
Bardzo polecam pana Piotra. Trafna analiza, potem seria zabiegów po których nic już nie jest takie samo. Czuję się psychicznie o wiele lepiej, negatywne myśli zniknęły, stany przygnębienia i nerwowości także. pojawiła się radość w sercu, uśmiech z twarzy nie znika, jest lekkość i spokój w głowie! Dziękuję panie Piotrze!!!! Pozdrawiam serdecznie 🙂
Rafał Wojtkiewicz
Dziękuję bardzo za terapię na odległość. Efekty są zauważalne w samopoczuciu, w spokoju, wyciszeniu, myśli nie pędzą z taką prędkością jak przed zabiegami. Mam więcej energii, wstaje rano z energią a nie zmęczony. Żona mówi, że coś się we mnie zmieniło ale nie umie określić co. Super, czekam na analizę końcową. Pozdrawiam
Justyna
Nasza relacja szybko się zaczęła i z hukiem zakończyła. Dużo złego zrobili moi i partnera rodzice. Doszła jeszcze (bo przecież to mało) jeszcze ex partnera. Pan Piotr zajął się moją relacją. Zaczęliśmu oczyszczać a następnie uzdrawiać relacje. Z efektów zabiegów jestem bardzo zadowolona. Teraz planujemy ślub 🙂 i to jest wystarczający dowód. Jestem wdzięczna za to gdzie teraz jestem i z kim jestem. Bez Pana Piotra pomocy nie udałoby mi się to.
Joanna
Współpraca z Panem to czysta przyjemność, bardzo trafna analiza i fachowa pomoc, po zabiegach widać znaczną poprawę, depresja, brak chęci i motywacji do działania oraz apatia zniknęły. Polecam z całego serca warto pomóc sobie i najbliższym. Pełen profesjonalizm. Bardzo Panu dziękuję, widać zmiany też w zachowaniu syna znów wychodzi z domu, spotyka się ze znajomymi i ma pomysły na siebie. Za tydzień poprawka matury i widać, że trochę złapał wiatr w żagle:) bardzo się cieszę, że zwróciłam się do Pana o pomoc. Mam nadzieję, że ten stan utrzyma mu się jak najdłużej.
Iwa El
Nerwica i depresja to moje problemy. Efekty zabiegów odczułam już po miesiącu (dalej jestem pod opieką Pana Piotra). Myśli które powodowały, że się załamywałam przestały być tak bolesne, jakby z każdym zabiegiem znikały za mgłą. Na pewno jest dużo lepiej, mam energię, jest inaczej.
MR
Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszych zabiegach poczułam się bardzo dobrze. Spokój, energia. Lęki, złe myśli odeszły daleko. Panie Piotrze dziękuje.
Waldek U
Odwiedziłem już wielu terapeutów specjalizujących się w leczeniu depresji. Przynosiło to różne skutki. Decyzja o podjęciu terapii u Pana Piotra (w dodatku na odległość) to był strzał w dziesiątkę. Nie marnuję czasu na wizyty, praktycznie nic mnie nie interesuje. Całkiem inne podejście do problemu oraz znalezienie źródła tego problemu. Zabiegi odbywają się bez mojego udziału, a ja czuję ogromną poprawę w swoim samopoczuciu psychicznym. Polecam każdemu kto ma już dość psychiatrów i leków, które nie leczą. Serdecznie dziękuje Panu za wyprowadzenie mnie z tego stanu. Warto zmieniać terapeutów i szukać tego swojego a nie trzymać się jednego.
Krzysztof
Zabiegi pozytywnie wpływają na samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Serdecznie polecam
Renata Sowa
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Polecam serdecznie. Pozdrawiam
Maciej Sławiński
Wzorowe podejściedo klienta. Nie ma szablonowości. Zabiegi i ich ilość dopasowane do wyniku analizy. Bardzo dobra sprawa. Nie ma czegoś takiego jak u innych, że jeden zabieg na wszystko. Bardzo polecam 🙂 Pozdrawiam serdecznie.
Izabela Wąs
Celna analiza. Niesamowite doświadczenie podczas zabiegów. Polecam w każdej sytuacji życiowej! Pan Piotr chociaż nie widziałam go osobiście, to odbieram go jako super człowieka, profesjonalizm bije od niego na kilometr. Jest konkretny i nie owija w bawełnę - wali prosto z mostu na czym stoimy a nie czaruje.
Anna Sxxxxx
Bardzo polecam Pana Piotra. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu lub życie dało mu w kość.
Tomasz D.
Polecam tym, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim życiu i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje złego w życiu, skorzystaj. Mi Pan Piotr bardzo pomógł w chwili totalnego załamania utratą partnerki. Polecam.
Piotr
Dziękuje za oczyszczenie.
Ania
D Z I Ę K U J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚMY PANU BARDZO WDZIĘCZNI. PO OCZYSZCZENIU NAS I HARMONIZACJI W KOŃCU BĘDZIEMY MIELI NASZ UKOCHANY SKARB. WCZORAJ POTWIERDZIŁ LEKARZ, ŻE JESTEM W CIĄŻY. BEZ POMOCY PANA PIOTRA NIE UDAWAŁO SIĘ. WSZYSTKIE WYNIKI BYŁY PRAWIDŁOWE.
Ktoś
Dziękuje za uwolnienie mnie od negatywnego wpływu pewnej osoby. Życie stało się lepsze.
Grzegorz Brzeziński
Super robota, po oczyszczeniu firmy zaczęło pojawiać się więcej klientów. Zatrudniłem też dodatkowych pracowników bo się nie wyrabiamy ze zleceniami. Nie sądziłem, że takie oczyszczenie może mieć taki wielki wpływ na firmę. Poleciłem Pana znajomym, którzy też borykają się z podobnymi problemami. Pozostańmy w kontakcie, bo chciałbym jeszcze coś "naprawić".