Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
184 wpisy.
Anna Jarońska
Analiza Pana Piotra mojego związku utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że ten związek już nie ma sensu. Pan Piotr powiedział, że energie są dzielące i ze strony partnera nie ma uczucia. To wszystko prawda. Zamawiając analizę miałam chyba nadzieje, że dostanę inne wiadomości, że warto ratować związek. Niestety Pan Piotr nie podejmie się naprawy związku bo ten związek nie ma sensu w przyszłości. Ja to wiem ale zawsze jest to ale. Dziękuje za szczerą choć bolesną analizę.
Weronika Kijowska
Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra! Trafiłam do Pana Piotra w momencie, gdy już nie dawaliśmy sobie szansy na kontynuacje małżeństwa. Po konsultacji telefonicznej oraz wykonanej analizie u Pana Piotra okazało sie , ze jednak nie jest jeszcze wszystko zakończone i mamy szanse. Zdecydowalismy sie na oczyszczenie relacji, oczyszczanie mnie i męża a następnie uzdrowienie związku. Właściwie to od razu było widać poprawę, było po prostu lepiej. Rewelacja !. Pomogło !. To dla nas ogromny sukces!!!, Ja i mąż jestesmy pełni energii. Oczyszczenie spowodowało, ze wszystko sobie powiedzieliśmy co nas gryzie i poczuliśmy jakby zeszło z nas powietrze. Dopiero teraz widzę że wszystko co zrobiliśmy miało sens. Jesteśmy wdzięczni Panu Piotrowi za trafną analize i świetną terapie, jak również za to, że tak pięknie działaja zabiegi bioenergoterapii. Warto zaufać.
Kamila W.
Uzdrawianie relacji to super sprawa. Moja sytuacja była beznadziejna. Mąż się wyprowadził z domu do innej. Po sesjach uzdrawiania zaczęliśmy ze sobą rozmawiać (wcześniej nie było to możliwe). Po kolejnych mąż "wpadał" niby na kawę aż został 🙂 Gdyby nie te zabiegi to bym dzisiaj miała papiery rozwodowe na b iurku. Bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna za te wszystkie działania, które zwróciły mi męża. W tej chwili harmonizuje siebie i czuję, że zaczynam twardo stać na ziemi. Miłe uczucie i brak myśli co będzie jutro. Teraz planujemy wsapólny wyjazd.
Monika Radwańska
Nie wierzyłam, że zabiegi na odległość mogą działać. Cieszę się, że teraz nie muszę jeździć do gabinetu. Wszystko działa jakbym była osobiście. Super!
Renata Podbielska
Zabiegi działają. Czuje efekt pracy w swoim życiu. Ludzie mówią, że coś się we mnie zmieniło. Mam więcej energii, kocham życie na nowo.
MAGDA
Uzdrawianie relacji spowodowało, że Kamil wrócił do mnie i znów jesteśmy razem. Teraz pracujemy nad neutralizacją myślo kształtów, które nie pozwalają mi pójść dalej bo ciągle mam przed oczami jedną wizję. Pan Piotr pomaga mi się tego pozbyć abym mogła być dalej z Kamilem. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy i efektów działania zabiegów.
Martyna Lisiecka
Bardzo dziękuje za wszystkie przeprowadzone sesje. Mój stan psychiczny jest o wiele lepszy przez co mam energię na rozwijanie mojej firmy. Efekt terapii jest rewelacyjny. Bardzo polecam Pana Piotra bo wie co robić aby pomóc.
Marcin
Superancko
Izabela Domańska
Wykupiłam zabiegi uzdrawiania związku. Te zabiegi doprowadziły do ponownego zejścia się z mężczyzną mojego życia. Nie sądziłam, że to w ogóle będzie możliwe. To co niemożliwe Pan Piotr realizuje bez problemu. Ciekawe jak długo się czeka na cuda? 🙂
Monika Głowacka
Bardzo dziękuje Panu Piotrowi za wsparcie energetyczne podczas rozwodu. Gdyby nie Pana energetyczne zabiegi, sprawa poszłaby nie tak jak powinna. Pana zabiegi są nie do opisania. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc dla mnie.
Jagod Matuszewska
Bardz`o dziękuje za oczyszczenie mojego związku. Teraz wszystko się układa między nami.
Marta K.
Pragnę napisać jak wiele dla mnie dobrego dał kontakt z Panem Piotrem. Wszystko wymagało czasu ale Pan Piotr jest dla mnie cudotwórcą: - naprawił moje życie, - dostałam lepszą pracę, - dogaduje się w końcu ze swoją mamą, - naprawił także moje małżeństwo, które wisiało na włosku. Wszyscy, którzy wahają się przed kontaktem z bioenergoterapeutą mówię nie ma czego. Pan Piotr zmieni Twoje życie na lepsze. Ja tego doświadczyłam.
Kamil Kownacki
Dzień dobry. Chciałem podziękować Panu Piotrowi za zabiegi. Czuję się znacznie lepiej niż przed nimi. Życie stało się jakby inne, łatwiejsze, wszystko przychodzi mi z większą łatwością, nie ma grud po drodze. Ludzie odbierają mnie jakby się we mnie coś zmieniło, są pozytywniej nastawieni, czują "to coś" ale nie wiedzą co to jest. Bardzo ale to jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.
Ireneusz M
Dzień dobry, napiszę dla wszystkich, którzy czekają tak jak ja czekałem na pozytywny wynik mojej sprawy. Czekałem około roku czasu, ale doczekałem się. Dziś finał nastąpił tak jak Pan Piotr mówił. Dziś jestem szczęśliwy na nowo. Jestem z moją ukochaną kobietą. Wszyscy co chcieliby być na moim miejscu powiem tylko tyle, że musicie uzbroić się w cierpliwość. Mi nie zawsze to wychodziło ale rozmowa z Panem Piotrem dodawała mi energii do dalszego czekania. Dziękuje
Teresa
Panie Piotrze ślę z Niemiec gorące podziękowania za wszystko co Pan dla mnie zrobił aby moje małżeństwo się nie rozpadło. Po tych wszystkich miesiącach dzisiaj mogę powiedzieć, że Pana zabiegi uzdrawiania relacji czynią cuda. Mąż zostawił (odszedł) od kochanki, wycofał pozew rozwodowy i poprosił o spróbowanie jeszcze raz (dał nam szanse). Było tak jak Pan powiedział, że ich związek nie przetrwa, że tam nie ma miłości a są tylko emocje, które ich trzymają. Tak się też stało. Dzięki zabiegom jesteśmy razem, mąż stał się całkiem innym człowiekiem. Nie wierzyłam, że to się może jeszcze tak potoczyć. Pana energia to coś wspaniałego. Jeszcze raz Panu dziękuje za wszystko co Pan dla mnie/nas zrobił. Jest Pan cudotwórcą.
Magda Abram
Muszę stwierdzić, że ze wszystkich osób, do jakich trafiłam Ty mi powiedziałeś prawdę na temat mojego związku. Dziś już nie mam wątpliwości, że dawno temu powinnam zamknąć ten etap w moim życiu. Ale łudziłam się. Nie bałeś się powiedzieć mi prawdę i za to Ci dziękuję
Jarosław Konieczny
Prosiłem o pomoc przy powrocie mojej kobiety. Dzięki działaniom, znów jesteśmy razem. Dziś wiem, że jak coś jest nie tak, mam do kogo zwrócić się o pomoc. Dziękuje
Irena Popielarz
Panie Piotrze, dziękuje za bardzo miłe doświadczenie. Robiłam sama dla siebie rytuały oczyszczenia ale tego jeszcze nigdy nie odczułam na własnej skórze. Zmieniło to moje życie i ciągle czekam na zmiany. Ludzie, którzy mnie nie widzieli mówią, że rozpromieniałam i jestem bardziej otwarta. Sama widzę, że inaczej reaguje na różne sprawy.
Teresa Makar
Ja co prawda oczyszczałam się prawie rok temu ale jestem zadowolona z tego. Zmieniłam pracę, zmieniłam partnera ale teraz widzę że to było dobre posunięcie. Wasza pomoc wpłynęła na to że otworzyłam szeroko oczy na pewne sprawy i zachowania moich rodziców. Już mnie tak nie gniotą emocjonalnie jak przed oczyszczeniem.
Anna Błażewicz
Dzieki oczyszczeniu naszego zwiazku przestalismy sie ciagle klocic o byle pretekst. Adrian jest taki uspokojony i inaczej na mnie patrzy.