Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
211 wpisów.
Waldek U
Odwiedziłem już wielu terapeutów specjalizujących się w leczeniu depresji. Przynosiło to różne skutki. Decyzja o podjęciu terapii u Pana Piotra (w dodatku na odległość) to był strzał w dziesiątkę. Nie marnuję czasu na wizyty, praktycznie nic mnie nie interesuje. Całkiem inne podejście do problemu oraz znalezienie źródła tego problemu. Zabiegi odbywają się bez mojego udziału, a ja czuję ogromną poprawę w swoim samopoczuciu psychicznym. Polecam każdemu kto ma już dość psychiatrów i leków, które nie leczą. Serdecznie dziękuje Panu za wyprowadzenie mnie z tego stanu. Warto zmieniać terapeutów i szukać tego swojego a nie trzymać się jednego.
Krzysztof
Zabiegi pozytywnie wpływają na samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Serdecznie polecam
Renata Sowa
Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Polecam serdecznie. Pozdrawiam
Maciej Sławiński
Wzorowe podejściedo klienta. Nie ma szablonowości. Zabiegi i ich ilość dopasowane do wyniku analizy. Bardzo dobra sprawa. Nie ma czegoś takiego jak u innych, że jeden zabieg na wszystko. Bardzo polecam 🙂 Pozdrawiam serdecznie.
Izabela Wąs
Celna analiza. Niesamowite doświadczenie podczas zabiegów. Polecam w każdej sytuacji życiowej! Pan Piotr chociaż nie widziałam go osobiście, to odbieram go jako super człowieka, profesjonalizm bije od niego na kilometr. Jest konkretny i nie owija w bawełnę - wali prosto z mostu na czym stoimy a nie czaruje.
Anna Sxxxxx
Bardzo polecam Pana Piotra. Jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim kompetentną osobą. Polecam każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu lub życie dało mu w kość.
Tomasz D.
Polecam tym, którzy chcą więcej dowiedzieć się o swoim życiu i zależy im na dobrym jego funkcjonowaniu. Jeśli coś się dzieje złego w życiu, skorzystaj. Mi Pan Piotr bardzo pomógł w chwili totalnego załamania utratą partnerki. Polecam.
Piotr
Dziękuje za oczyszczenie.
Ania
D Z I Ę K U J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚMY PANU BARDZO WDZIĘCZNI. PO OCZYSZCZENIU NAS I HARMONIZACJI W KOŃCU BĘDZIEMY MIELI NASZ UKOCHANY SKARB. WCZORAJ POTWIERDZIŁ LEKARZ, ŻE JESTEM W CIĄŻY. BEZ POMOCY PANA PIOTRA NIE UDAWAŁO SIĘ. WSZYSTKIE WYNIKI BYŁY PRAWIDŁOWE.
Ktoś
Dziękuje za uwolnienie mnie od negatywnego wpływu pewnej osoby. Życie stało się lepsze.
Grzegorz Brzeziński
Super robota, po oczyszczeniu firmy zaczęło pojawiać się więcej klientów. Zatrudniłem też dodatkowych pracowników bo się nie wyrabiamy ze zleceniami. Nie sądziłem, że takie oczyszczenie może mieć taki wielki wpływ na firmę. Poleciłem Pana znajomym, którzy też borykają się z podobnymi problemami. Pozostańmy w kontakcie, bo chciałbym jeszcze coś "naprawić".
MARZENA
Rozstałam się z chłopakiem, wszystko zawaliło się, rozstanie z mojej winy bo mam taki charakter. Życie z dnia na dzień, bez celu, bez sensu. Koleżanka, która korzystała z pomocy Pana Piotra zamówiła dla mnie analizę. Okazało się, że związek można uratować. Chłopak nadal mnie kocha. Dzięki zabiegom Pan Piotr usunął ze mnie te wszystkie lęki, złe myśli, oczyścił złe emocje, które powstały podczas rozstania i uzdrowił między nami związek. Po 4 miesiącach chłopak odezwał się do mnie, że chce się spotkać i chce porozmawiać. Jesteśmy znów razem a ja jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. 🙂 Bardzo polecam Pana Piotra, który potrafi nadać sens życiu. Dziękuje.
Agata K.
Ponad rok temu stwierdzono u mnie depresje. Byłam w takim stanie, ze nie mogłam/nie chciałam wstawać z łózka. Leki tylko to wszystko potęgowały. Wszystko było mi obojętne. Mama szukała wszelkiej pomocy i w ten sposób trafiła tutaj. Zabiegi, które mi zalecono spowodowały, że czuje się dobrze, w końcu wstałam z łóżka, wychodzę do ludzi, do miasta. Z każdym zabiegiem moje samopoczucie poprawiało się, bardzo wolno ale poprawiało. Cała terapia trwała chyba 6 miesięcy ale teraz każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dziękuje ogromnie za wyciągnięcie mnie z tego depresyjnego dołka!
Edyta Zwada
To co zmieniło się po terapii u Pana Piotra to ogromna poprawa mojego ogólnego samopoczucia, podejścia do życia. Uśmiecham się cały czas. Czuję jakby zdjęto ze mnie 50 kg odważnik z karku. Miałam nieprzyjemną relację z byłym mężem, Pan Piotr przeanalizował moje byłe małżeństwo i stwierdził, że ta relacja była dla nas toksyczna. Mimo, że jesteśmy po rozwodzie to on ciągle jest w moim życiu, nie daje o sobie zapomnieć. Tak naprawdę to dowiedziałam się, że oboje siebie trzymamy bo są między nami powiązania, które nie zostały zerwane. Pan Piotr odciął mnie od toksycznej relacji i od emocji z nim związanych i teraz nie mamy ze sobą kontaktu. Ja znalazłam partnera on partnerkę i mamy swoje życie. Nic się nie zmieniało bo trzymaliśmy siebie i nikt z nas nie był gotowy na nowy związek. Teraz jestem w stanie spojrzeć w przyszłość, zostawiłam przeszłość za sobą, patrzę do przodu i wszystko mi się układa i to zasługa Pana, Panie Piotrze. Dziękuje
Wera
Trafność Pana analizy na podstawie tylko samego zdjęcia jest powalająca. Wyrazy szacunku.
Iwona Olszewska
Do pierwszego kontaktu podeszłam bardzo z dużą rezerwą. Po otrzymaniu wyniku analizy już nie miałam wątpliwości. Pan Piotr dla mnie jest niezwykłą osobą, która przebudowała moje życie na o wiele lepsze. Po zabiegach dostałam takiej energii, że wszystko pozmieniałam. Moje sapoczucie jest bardzo dobre bo zniknęły czarne myśli. Polecam gorąco Pana Piotra i dziękuje mu za to, że pojawił się na mojej drodze właśnie w tym momencie.
Paulina i Rafał
Jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegów dla mnie jak i męża. Zmiany można było zauważyć praktycznie kilka dni po oczyszczeniu. Byliśmy kłębkiem nerwów, nie potrafiliśmy się też przez to wszystko dogadywać między sobą. Były ciągłe kłótnie i walka o wszystko. Po naprawieniu i oczyszczeniu relacji w końcu wszystko jest tak jak dawniej. Na szczęście w porę zgłosiłam się do Pana Piotra i udało się to wszystko naprawić. dziękuję za wszystko!!!!
Monika Towarnicka
Zgłosiłam się na oczyszczanie relacji ale analiza pokazała rozpad małżeństwa. Ja to wiedziałam ale nie dopuszczałam do siebie tej myśli. Pan Piotr mi to wyłożył wprost i nie mogłam już tego nie widzieć. Zaproponował mi uzdrawianie związku, było to 14 miesięcy temu. Do dzisiaj jestem z mężem ale jakby na innym poziomie relacji. Rozumiemy się, wspieramy, pomagamy sobie a co najważniejsze kochamy się. Gdyby nie te zabiegi to teraz byłabym po rozwodzie. Napisałam tą opinię tylko po to abyście kobiety wiedziały, że warto walczyć o małżeństwo jeśli tylko są do tego szanse i nadal kochamy swojego męża.
Weronika
Dzień dobry. Zamówiłam Oczyszczenie firmy oraz podniesienie wibracji. Mam dwa nowe kontrakty a nowi, potencjalni klienci dzwonią i piszą praktycznie cały czas. Mam umówione kolejne spotkania gdzie jest duża szansa na sfinalizowanie umowy. Polecam Pana wszystkim w branży.
Anna Wysocka-Mróz
Panie Piotrze, pana zabiegi zdziałały wręcz cuda. Mój mężczyzna zadzwonił do mnie i powiedział, że od 3 miesięcy o mnie myśli i chce do mnie wrócić. Przecież od trzech miesięcy robi pan zabiegi. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą dzięki panu. Dziękuję.