Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
200 wpisów.
MARZENA
Rozstałam się z chłopakiem, wszystko zawaliło się, rozstanie z mojej winy bo mam taki charakter. Życie z dnia na dzień, bez celu, bez sensu. Koleżanka, która korzystała z pomocy Pana Piotra zamówiła dla mnie analizę. Okazało się, że związek można uratować. Chłopak nadal mnie kocha. Dzięki zabiegom Pan Piotr usunął ze mnie te wszystkie lęki, złe myśli, oczyścił złe emocje, które powstały podczas rozstania i uzdrowił między nami związek. Po 4 miesiącach chłopak odezwał się do mnie, że chce się spotkać i chce porozmawiać. Jesteśmy znów razem a ja jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. 🙂 Bardzo polecam Pana Piotra, który potrafi nadać sens życiu. Dziękuje.
Agata K.
Ponad rok temu stwierdzono u mnie depresje. Byłam w takim stanie, ze nie mogłam/nie chciałam wstawać z łózka. Leki tylko to wszystko potęgowały. Wszystko było mi obojętne. Mama szukała wszelkiej pomocy i w ten sposób trafiła tutaj. Zabiegi, które mi zalecono spowodowały, że czuje się dobrze, w końcu wstałam z łóżka, wychodzę do ludzi, do miasta. Z każdym zabiegiem moje samopoczucie poprawiało się, bardzo wolno ale poprawiało. Cała terapia trwała chyba 6 miesięcy ale teraz każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dziękuje ogromnie za wyciągnięcie mnie z tego depresyjnego dołka!
Edyta Zwada
To co zmieniło się po terapii u Pana Piotra to ogromna poprawa mojego ogólnego samopoczucia, podejścia do życia. Uśmiecham się cały czas. Czuję jakby zdjęto ze mnie 50 kg odważnik z karku. Miałam nieprzyjemną relację z byłym mężem, Pan Piotr przeanalizował moje byłe małżeństwo i stwierdził, że ta relacja była dla nas toksyczna. Mimo, że jesteśmy po rozwodzie to on ciągle jest w moim życiu, nie daje o sobie zapomnieć. Tak naprawdę to dowiedziałam się, że oboje siebie trzymamy bo są między nami powiązania, które nie zostały zerwane. Pan Piotr odciął mnie od toksycznej relacji i od emocji z nim związanych i teraz nie mamy ze sobą kontaktu. Ja znalazłam partnera on partnerkę i mamy swoje życie. Nic się nie zmieniało bo trzymaliśmy siebie i nikt z nas nie był gotowy na nowy związek. Teraz jestem w stanie spojrzeć w przyszłość, zostawiłam przeszłość za sobą, patrzę do przodu i wszystko mi się układa i to zasługa Pana, Panie Piotrze. Dziękuje
Wera
Trafność Pana analizy na podstawie tylko samego zdjęcia jest powalająca. Wyrazy szacunku.
Iwona Olszewska
Do pierwszego kontaktu podeszłam bardzo z dużą rezerwą. Po otrzymaniu wyniku analizy już nie miałam wątpliwości. Pan Piotr dla mnie jest niezwykłą osobą, która przebudowała moje życie na o wiele lepsze. Po zabiegach dostałam takiej energii, że wszystko pozmieniałam. Moje sapoczucie jest bardzo dobre bo zniknęły czarne myśli. Polecam gorąco Pana Piotra i dziękuje mu za to, że pojawił się na mojej drodze właśnie w tym momencie.
Paulina i Rafał
Jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegów dla mnie jak i męża. Zmiany można było zauważyć praktycznie kilka dni po oczyszczeniu. Byliśmy kłębkiem nerwów, nie potrafiliśmy się też przez to wszystko dogadywać między sobą. Były ciągłe kłótnie i walka o wszystko. Po naprawieniu i oczyszczeniu relacji w końcu wszystko jest tak jak dawniej. Na szczęście w porę zgłosiłam się do Pana Piotra i udało się to wszystko naprawić. dziękuję za wszystko!!!!
Monika Towarnicka
Zgłosiłam się na oczyszczanie relacji ale analiza pokazała rozpad małżeństwa. Ja to wiedziałam ale nie dopuszczałam do siebie tej myśli. Pan Piotr mi to wyłożył wprost i nie mogłam już tego nie widzieć. Zaproponował mi uzdrawianie związku, było to 14 miesięcy temu. Do dzisiaj jestem z mężem ale jakby na innym poziomie relacji. Rozumiemy się, wspieramy, pomagamy sobie a co najważniejsze kochamy się. Gdyby nie te zabiegi to teraz byłabym po rozwodzie. Napisałam tą opinię tylko po to abyście kobiety wiedziały, że warto walczyć o małżeństwo jeśli tylko są do tego szanse i nadal kochamy swojego męża.
Weronika
Dzień dobry. Zamówiłam Oczyszczenie firmy oraz podniesienie wibracji. Mam dwa nowe kontrakty a nowi, potencjalni klienci dzwonią i piszą praktycznie cały czas. Mam umówione kolejne spotkania gdzie jest duża szansa na sfinalizowanie umowy. Polecam Pana wszystkim w branży.
Anna Wysocka-Mróz
Panie Piotrze, pana zabiegi zdziałały wręcz cuda. Mój mężczyzna zadzwonił do mnie i powiedział, że od 3 miesięcy o mnie myśli i chce do mnie wrócić. Przecież od trzech miesięcy robi pan zabiegi. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą dzięki panu. Dziękuję.
Katarzyna E.
Chciałam tylko jeszcze raz podziękować Panu za pomoc. Wszystko się teraz układa jak powinno. Dziękuje 🙂
Iwona
Ja również polecam usługi w tym gabinecie. Rzetelna analiza, która przedstawia pełny obraz naszego związku. Zabiegi, które pomogły mi wrócić do chłopaka. Super, że jest ktoś taki kto potrafi takie rzeczy robić.
Louise
Udało się! Victor sam do mnie zadzwonił i zaproponował spotkanie. Stwierdził, że nie potrafi bezmnie żyć. Straciłam już nadzieję całkowicie. 5 miesięcy to kawał czasu. Zabiegi uzdrawiania pomogły. Dowiedziałam się, że już od miesiąca o mnie myślał, tylko nie wiedział jak ma zrobić ten krok. Dziękuje Panie Piotrze. Napisałam jeszcze do Pana e-maila, będę czekała na odpowiedź. Louise G. z Belgii.
Waldemar Szostek
Oczyszczenie mojej firmy spowodowało, że zwiększyła się ilość klientów. Zauważyłem, że przyciągani są klienci bardziej zdecydowani niż przed zabiegami. Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Dziękuje.
Urszula L.
Poprawiło się moje zdrowie zarówno te fizyczne jak i psychiczne.
Sylwia Bałdyga
Mój związek był już na skraju upadku. Mąż poznał inną kobietę. Zdecydowałam się na ostatnią deskę ratunku. Uzdrawianie relacji trwało 4 miesiące. Nie żałuje tej decyzji bo mąż wrócił do mnie. Co prawda ta kobieta nie daje nam spokoju do dzisiaj ale już z Panem Piotrem pracujemy i nad tym aspektem. Polecam wszystkim, którzy wykorzystali już wszystkie możliwości a nadal kochają.
Marian Sobecki
Gdyby nie pomoc energetyczna Pana Piotra, w związku z moją firmą, to dzisiaj nie byłoby co zbierać. Jestem dozgonnie Panu wdzięczny za wszystkie działania.
Anna Jarońska
Analiza Pana Piotra mojego związku utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że ten związek już nie ma sensu. Pan Piotr powiedział, że energie są dzielące i ze strony partnera nie ma uczucia. To wszystko prawda. Zamawiając analizę miałam chyba nadzieje, że dostanę inne wiadomości, że warto ratować związek. Niestety Pan Piotr nie podejmie się naprawy związku bo ten związek nie ma sensu w przyszłości. Ja to wiem ale zawsze jest to ale. Dziękuje za szczerą choć bolesną analizę.
Weronika Kijowska
Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra! Trafiłam do Pana Piotra w momencie, gdy już nie dawaliśmy sobie szansy na kontynuacje małżeństwa. Po konsultacji telefonicznej oraz wykonanej analizie u Pana Piotra okazało sie , ze jednak nie jest jeszcze wszystko zakończone i mamy szanse. Zdecydowalismy sie na oczyszczenie relacji, oczyszczanie mnie i męża a następnie uzdrowienie związku. Właściwie to od razu było widać poprawę, było po prostu lepiej. Rewelacja !. Pomogło !. To dla nas ogromny sukces!!!, Ja i mąż jestesmy pełni energii. Oczyszczenie spowodowało, ze wszystko sobie powiedzieliśmy co nas gryzie i poczuliśmy jakby zeszło z nas powietrze. Dopiero teraz widzę że wszystko co zrobiliśmy miało sens. Jesteśmy wdzięczni Panu Piotrowi za trafną analize i świetną terapie, jak również za to, że tak pięknie działaja zabiegi bioenergoterapii. Warto zaufać.
Kamila W.
Uzdrawianie relacji to super sprawa. Moja sytuacja była beznadziejna. Mąż się wyprowadził z domu do innej. Po sesjach uzdrawiania zaczęliśmy ze sobą rozmawiać (wcześniej nie było to możliwe). Po kolejnych mąż "wpadał" niby na kawę aż został 🙂 Gdyby nie te zabiegi to bym dzisiaj miała papiery rozwodowe na b iurku. Bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna za te wszystkie działania, które zwróciły mi męża. W tej chwili harmonizuje siebie i czuję, że zaczynam twardo stać na ziemi. Miłe uczucie i brak myśli co będzie jutro. Teraz planujemy wsapólny wyjazd.
Monika Radwańska
Nie wierzyłam, że zabiegi na odległość mogą działać. Cieszę się, że teraz nie muszę jeździć do gabinetu. Wszystko działa jakbym była osobiście. Super!