Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Decydując się na usługi w Gabinecie Terapii Naturalnych, możesz wybrać najdogodniejszą w danej chwili dla siebie formę płatności.

Gotówka
Płatność jest dokonywana bezpośrednio w gabinecie.


Przelew tradycyjny (księgowanie środy, soboty)

Jeśli akceptujesz przesłaną ofertę na wykonanie usług w Gabinecie Terapii Naturalnych, dokonaj płatności przelewem tradycyjnym. Pamiętaj, jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji usługi dokonaj przelewu w banku. Przelewy realizowane na poczcie bardzo często docierają do odbiorcy po tygodniu.

Nr konta znajduje się na ofercie, którą do Ciebie wysłaliśmy oraz w treści maila z wynikiem analizy.
Płatności on-line 

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, jednak przebiegająca dużo szybciej. Po akceptacji przesłanej oferty na wykonanie usługi wyślij wiadomość email z informacją, że chcesz skorzystać z płatności PayPal lub po prostu zadzwoń +48 602 423 700. W wiadomości zwrotnej otrzymasz na wskazany adres email link, w który należy kliknąć aby po chwili zostać przekierowanym do witryny internetowej, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie rzeczywistym np. kartą wydaną do konta osobistego, kartą kredytową, przelew elektroniczny lub Google Pay. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa niemalże natychmiast. Po dokonaniu płatności w tej formie w ciągu 48 godzin (w dni robocze) generowany jest harmonogram.


Płatność za usługę w miesięcznych ratach

Płatności ratalne obsługuje mBank oraz Alior Bank. 


Tutaj możesz bezpiecznie opłacić zlecenie analizy przez PayPal


Treść jest chroniona prawami autorskimi, zabrania się kopiowania, wykorzystywania go do celów komercyjnych, dopuszczalne jest jedynie przeglądanie i wykorzystywanie we własnych celach.