Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?
Zamów analizę

Decydując się na usługi w Gabinecie Terapii Naturalnych, możesz wybrać najdogodniejszą w danej chwili dla siebie formę płatności.

Gotówka
Płatność jest dokonywana bezpośrednio w gabinecie. Za wykonaną usługę otrzymasz paragon.


Przelew tradycyjny

Jeśli akceptujesz przesłaną ofertę na wykonanie usług w Gabinecie Terapii Naturalnych, dokonaj płatności przelewem tradycyjnym. Pamiętaj, jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji usługi dokonaj przelewu w banku. Przelewy realizowane na poczcie bardzo często docierają do odbiorcy po tygodniu.


Jak nadać poprawnie przelew krajowy

Odbiorca: Piotr Wyrozębski, Gabinet Terapii Naturalnych
Nr konta: 71 1140 2004 0000 3302 7740 6910
Tytułem: zabiegi 


Jak nadać poprawnie przelew zagraniczny

Odbiorca: Piotr Wyrozębski, Gabinet Terapii Naturalnych
Nr konta: PL71 1140 2004 0000 3302 7740 6910
SWIFT: BREXPLPWMBK
Tytułem: zabiegi


Płatności on-line 

Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, jednak przebiegająca dużo szybciej. Po akceptacji przesłanej oferty na wykonanie usługi wyślij wiadomość email z informacją, że chcesz skorzystać z płatności PayPal lub po prostu zadzwoń +48 602 423 700. W wiadomości zwrotnej otrzymasz na wskazany adres email link, w który należy kliknąć aby po chwili zostać przekierowanym do witryny internetowej, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie rzeczywistym np. kartą wydaną do konta osobistego, kartą kredytową, przelew elektroniczny lub Google Pay. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa niemalże natychmiast. Po dokonaniu płatności w tej formie w ciągu 8 godzin (w dni robocze) otrzymasz harmonogram zleconych zabiegów a także dowód sprzedaży usługi.


Płatność za usługę w miesięcznych ratach

Płatności ratalne obsługuje mBank oraz Alior Bank. 


Płatność kartą w gabinecie