Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
195 wpisów.
Maria Kotelczuk
O Panu Piotrze dowiedziałam się z polecenia od koleżanki, która była pod wielkim wrażeniem zabiegów i opowiadała wszystkim znajomym. Postanowiłam także skorzystać. Nie mogłam przyjechać na zabieg osobiście bo mieszkam w Irlandii więc zdecydowałam się na zabiegi ze zdjęcia. Na początku nic się nie działo, ale po paru dniach zauważyłam, że czuję się o niebo lepiej, jestem wyciszona i śpię bez tabletek nasennych. W moim przypadku to było ciężkie bo mam zdiagnozowaną depresję. Po zabiegach czuję się znakomicie, dostałam ćwiczenia, które wykonuje zawsze rano i mam cały dzień energię do życia. W końcu się uśmiecham, żartuję i cieszę tym że pada deszcz. Polecam z całego serca Pana Piotra jako terapeutę.
Katarzyna Wieczorek
Moje małżeństwo ,,wisi na włosku ( o ile jeszcze wisi) zaczęłam szukać pomocy ponieważ wiem czuję to że nasze małżeństwo może przetrwać i możemy być razem szczęśliwi. Do kliniki Pana Piotra trafiłam przez zupełny przypadek (a może tak właśnie miało być). Pan Piotr mnie wysłuchał z dużym zainteresowaniem. Po analizie zaproponował zabiegi oczyszczania i synchronizacji pracy naszych czakr a później zabiegi uzdrawiania relacji małżeńskich.Po pierwszej ,,turze” zabiegów nie odczułam nic szczególnego dopiero kilka dni później nadszedł spokój,wyciszenie.
Mirosława Woźniak
Mąż złożył pozew w sądzie. Odbyła się pierwsza rozprawa (pojednawcza), nie zgodziłam się na rozwód. Stronę poleciła mi koleżanka, która korzystała już z pomocy Kliniki Duszy. Wcześniej zleciłam rytuał miłosny magii, który miał mi pomóc a tak naprawdę tylko zaszkodził. Pan Piotr oczyścił między nami negatywne energie, zdjął energie rytuału, oraz wykonał uzdrawianie związku. Minęło 2,5 miesiąca i mąż wrócił do mnie, wycofał pozew o rozwód. Jest nam ciężko się pozbierać i zaufać sobie ponownie, ale zrobię wszystko aby tak się stało. Jestem Panu bardzo wdzięczna za pomoc i będę wszystkim Pana zabiegi polecała. Życzę dużo zdrowia i szczęścia bo taki człowiek to skarb. Ślę, pozdrowienia z Katowic.
Elżbieta Ch.
Pan Piotr wykonał u mojego syna zabiegi synchronizację i oczyszczanie czakr oraz bioenergoterapię . Wcześniej syn był znerwicowany i smutny nie przesypiał nocy ,bardzo często miał napady lęku dotyczące własnego zdrowia . Pomimo dobrych wyników /zrobił chyba wszystkie/ depresja się nasilała a on nadal szukał u siebie chorób.Pomocy zaczęłam szukać w internecie i trafiłam na Klinikę Duszy Pana Piotra ,który pomógł w taki sposób , ze syn znów wrócił do życia,jest aktywny,myśli pozytywnie,przejawia inicjatywę jest radosny i co najważniejsze zapomniał o chorobach. Polecam usługi Pana Piotra . Elżbieta zachodniopomorskie
Radosław K
W dniach kiedy odbywał się zabieg odczuwałem tylko ból głowy Ogólnie moje samopoczucie uległo poprawie . Mogę bez przeszkód myśleć pozytywnie wcześniej było to trudniejsze. Jak najbardziej zwiększyła się chęć do działania. Coś co wcześniej mnie blokowało jakby zniknęło. Ustąpił też nagromadzony streso-lęk (znerwicowanie) który utrudniał mi każdą czynność. Jedynie bez zmian pozostały zaburzenia rytmu serca które mam od 4 lat. Ogólnie jestem zadowolony z rezultatów tych zabiegów
Beata Michalska
Delikatne zmiany zauważyliśmy już w dniach wykonywania zabiegów. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jest bardzo ogromna zmiana u syna: mniej agresji, większy dystans do siebie, chęć podjęcia nauki (choć nie zawsze, może wynika to z buntu związanego z hormonami, tak dla zasady nie bo nie) lepszy kontakt z rówieśnikami, więcej sił witalnych
Krzysztof G.
Dziekuje za przeprowadzone zabiegi. Co do samopoczucia to w sobote wieczorem nadeszla dosc niespodziewanie silna fala zmeczenia, ktora utrzymywala sie rowniez przez cala niedziele. Bylo to o tyle dziwne, ze nie mialem powodu byc zmeczony wciagu tego weekendu czy poprzedzajacego go tygodnia. Na dzien dzisiejszy wszystko wrocilo do normy, a nawet mam wiecej energii niz poprzednio. Czynnosci, ktore wczesniej mnie meczyly nie robia teraz na mnie zadnego wrazenia. No i zauwazylem, ze co poniektorzy ludzie bardziej do mnie “lgna”. Jest to dosc mile odczucie.
Karol
Gabinet Terapii to fachowa wiedza i pomoc. W moim przypadku oczyszczenie aury przyniosło znaczną poprawę samopoczucia. Polecam.
Marzena Owczarek
Chciałam podziękować dla Pana Piotra za bezinteresowną pomoc dla mojej 7 letniej niepełnosprawnej córki. Jestem ogromnie wdzięczna za zabiegi jakie Pan przeprowadził i mam nadzieję, że będzie Pan miał tyle mocy aby pomagać dalej. Córka normalnie sypia, nie budzi się w nocy, jest z każdym dniem coraz lepiej. Dziękujemy za pomoc jaką Pan nas obdarował. Będę dłużna do końca życia. Marzena i Oliwka. (Słupsk)
Krystyna Kojro
Chciałam podziękować za zabiegi. Jestem lżejsza o 30 kg na duszy. Mam energię i zauważyłam, że ludzie są do mnie pozytywnie nastawieni (bardziej niż kiedykolwiek).
Marcin Zalewski
Klinika Duszy wykonała dla mnie zabiegi, po których czuję się jak nowo narodzony. Jestem opanowany i mam więcej pewności w siebie. Dziękuje za dotychczasowe zabiegi.
Paweł Włodarczyk
Wielkie podziękowanie dla Pana Piotra za przywrócenie mnie do dalszego życia i pracy.
Krystyna Lewińska
Witam wszystkich potrzebujących pomocy.Od kilku m-cy korzystam z usług Pana Piotra-na odległość.Ja i mój partner zostaliśmy oczyszczeni,odblokowani itd…Czujemy się bardzo dobrze.Jesteśmy pogodni,spokojni,pozytywnie nastawieni.Odczuwamy przypłych kojących energii,ja od 2 tyg.zasypiam bez śr.nasennych,a byłam już uzależniona. Polecam szczerze współpracę z Panem Piotrem,masz problem?nie czekaj!!! Dziękuję bardzo.
Marek Kowalski
Zainteresowała mnie oferta p.Piotra i skorzystałem z usług Kliniki Duszy. Zdumiony byłem efektami. Rodzina jest zadowolona ponieważ jestem mniej nerwowy i łatwiej rozwiązujemy wspólne problemy. Polecam i dziękuję
Igor Niewiadomski
Byłem w gabinecie. Najpierw porozmawialiśmy o moich problemach, potem Pan Piotr zrobił analizę, z której wynikało jakie są blokady we mnie i o losie się potwierdziły. Później odbył się zabieg oczyszczania, gdzie bardzo się odstresowałem (nie chciałem schodzić z łóżka). Na drugi dzień odblokowanie czakr. Podczas zabiegu czułem na każdej czakrze fajne ciepło. Po chwili znikało. Zabiegi trwały mniej więcej do godziny każdy. Ja nie żałuje tej wizyty w Mrągowie. Dziś, po jakimś czasie czuję że zaczynam odnajdywać swoje miejsce w świecie. Fajne uczucie. Dziękuje.
Magda Peszko
Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Moje samopoczucie po oczyszczeniu energetycznym i synhronizacji czakr poprawiło się wyraźnie. I z każdym dniem jest coraz lepiej. Dziekuje za pomoc
Bronisława Karasek
Zabiegi przyniosły mi bardzo dużą ulgę w codziennym życiu. Koleżanki w pracy zauważyły we mnie zmianę ale nie wiedzą co się zmieniło. Odbierają mnie jako sympatyczną, otwartą osobę a nigdy tak nie było stąd mój zawód windykatora telefonicznego. Mąż po zabiegach oczyszczania relacji bardziej dba o rodzinę, troszczy się o mnie i zabrał mnie na wekend do Krakowa. Było cudownie. Ostatni raz byliśmy sami na wycieczce jakieś 5 lat temu.
Paweł Bednarski
To niesamowite co Pan Piotr potrafi zdziałac.Po oczyszczaniu poczułem sie o wiele lepiej i świat znów zaczął nabierac kolorów.
Marta Wróblewska
Po dwóch miesiącach od oczyszczenia dostałam nową pracę, jestem z niej bardzo zadowolona. Przez ostatnie 2 lata nie pracowałam i nie mogłam nic znaleźć. Po prostu dostałam nowe życie, kolejną szanse. Napewno jej nie zmarnuje. Dziękuje
Andrzej Nowicki
Dzięki zabiegom zmieniło się moje życie i dalej się zmienia. Jestem bardziej otwarty na ludzi. Dziękuję Panie Piotrze