Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
211 wpisów.
Krystyna Zyśk
Wykupiłam zabiegi reiki. Jestem z nich bardzo zadowolona. Mam dużo nowej energii. Polecam i dziękuje. Krystyna Zyśk
Julia Gębura
Z góry chcę podziękować. Naprawdę czuję się bardzo hm… świeżo, opanowana. Tak jakby wszystko we mnie się poukładało – każda emocja, cząsteczka. Spodziewałam się że po oczyszczaniu że odczuję pewien rodzaj euforii, ogromnej radości. Jest to dopiero pierwszy dzień. Co dalej, okaże się później. A podczas zabiegu odczuwałam aż nadmiar wrażeń 🙂 . Zaczęło się od uczucia silnego nacisku w okolicach zatok i dziwnych zawrotów głowy. Gdy się położyłam na łóżku i zamknęłam oczy to te zawroty zniknęły i miałam wrażenie że tak jakby powietrze wokół mnie stało się gęstsze i napierało na mnie falowo. Potem oczywiście przesuwające się po całym ciele ciepło od środka które momentami się zatrzymywało w miejscach gdzie często zdarza mi się odczuwać ból [lewe kolano, okolice przepony, okolice jelit]. Czasem to było nawet lekkie pieczenie. Miałam też uczucie jakby kciuk ktoś przycisnął mi do czoła, a następnie przesunął na środek głowy i zaczął robić płynne koła. Na końcu tak jakby ten sam ‘kciuk’ zatrzymał się na samym środek głowy i bardzo mocno nacisnął tak że poczułam to aż w stopach. Nie było to dość przyjemne, przyznaję, chociaż nie równa się z tym jak nagle miałam ‘gule’ z gardle. Coś w rodzaju jak chce się płakać albo gdy człowiek jest bardzo zestresowany. W pewnym momencie zaczęła iść ona w stronę jamy ustnej. Dostałam niemal odruchów wymiotnych. Język stał się ciężki, śliny dużo napływało do ust. Przyznaję, nie spodziewałam się że me odczucia będą tak intensywne. Jestem ogromnie zadowolona że skorzystałam z Pańskich usług! Tak więc bardzo, bardzo Dziękuję! Pozdrawiam
Katarzyna Marczak
Dziękuje za oczyszczenie z negatywnych energii. W trakcie zabiegu czułam jak energia negatywna jest wyciągana ze mnie, dostałam również gorączki, której wieczorem już nie było. Teraz czuję że mogę zwojować świat 🙂 Dziękuje za pomoc. Kasia
Urszula Muc
Pan Piotr wykonywał dla mnie wiele zabiegów:oczyszczanie energetyczne moje i męża,oczyszczanie relacji, synchronizacja czakr, uzdrawianie relacji.Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pana Piotra.Jeżeli chodzi o mój przypadek to mogę nawet stwierdzić,że PAN PIOTR WYKONAŁ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY. Zwróciłam się do Pana Piotra w chwili kiedy moje życie zamieniło się w koszmar.Nic mi nie wychodziło.Im bardziej się starałam tym było gorzej.Problemy zdrowotne,finansowe i uczuciowe – wszystko na raz.Podejrzewałam nawet, że ktoś rzucił na mnie jakiś urok lub klątwę.Zaczęłam czytać na ten temat w internecie i tak trafiłam na stronę “KLINIKI DUSZY”. Na początku nie bardzo wierzyłam, że coś się zmieni,ale co mi szkodziło spróbować?Spróbowałam i nie żałuję! Ja osobiście stałam się inną osobą.Jestem spokojniejsza,odważniejsza,bardziej pewna siebie.Teraz nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia czy załatwienia-wszystko się da.Mój mąż też zmienił swoje nastawienie do wielu spraw.Znów jesteśmy razem.Mniej się kłócimy o wszystko,nie ma wzajemnych oskarżeń,złośliwości.Teraz po prostu ze sobą rozmawiamy.Jest tak jak na początku naszego małżeństwa i mam nadzieję,że będzie jeszcze lepiej. Ze strony Pana Piotra spotkałam się z życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością i troskliwością. DZIĘKUJE BARDZO I POLECAM.
Karolina Grądek
Polecam usługę oczyszczania energetycznego z odblokowaniem czakr. Czuję się o wiele lepiej niż przed zabiegiem. Nie mam buli w klatce piersiowej. Mam chęć do korzystania z życia. Dziękuje za udzieloną mi pomoc.
Jadwiga S.
Oczyszczanie odbywało się wczoraj (tj. w sobotę) i było dla mnie prawie niezauważalne. Synchronizacja czakr była przeprowadzana dzisiaj wieczorem i tego już nie dało się nie zauważyc. Przede wszystkim mnóstwo ciepła . Czułam się tak jakbym miała gorączkę i pociłam się chociaż byłam lekko ubrana.
Beata G.
Witam! Po zabiegach jestem spokojniejsza, nie wybucham gniewem tak łatwo i czuję jakby zrobiło mi się “lżej na duszy” . Mam wielki spokój w sobie . Dziękuje.
Elżbieta Komorowska
Pan Piotr zrobil dla mnie oczyszczanie energii oraz zabieg na kregoslup. Czuje sie bardzo dobrze, mam pozytywne mysli. Kregoslup juz mnie nie boli, moge wykonywac normalne czynnosci bez tabletek przeciwbolowych. Dziekuje i polecam.
Anna Wilkaniec
Pana Piotra poznałam w połowie października 2012 roku. Zgłosiłam się z prośbą o pomoc w moim związku, który zmierzał dużymi krokami do upadku. Najpierw Pan Piotr zrobił dla mnie i dla męża oczyszczanie. Wyciszyliśmy się. Po tym zabiegi uzdrawiania związku. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką uzyskałam w jego gabinecie. Będę polecać pomoc znajomym. Anna Wilkaniec z Wrocławia.
Małgorzata Ślusarczyk
Dziękuje za oczyszczenie, które wniosło świeżość w poglądach na wiele spraw w moim życiu. Za zabiegi energetyzujące, które dały mi siłę walczyć z przeciwnościami losu.
Magdalena Martindale
Panie Piotrze, Czuje sie znacznie lepiej psychicznie i fizycznie po wykonanych zabiegach. Dziekuje serdecznie.
Kamila Major
Zleciłam oczyszczenie energetyczne i synchronizację czakr dla siebie i rodziny. Jesteśmy spokojni, wyciszeni. W sobie zauważyłam, że inaczej reaguje na pewne sprawy, które wcześniej mnie bolały i irytowały. Teraz odbieram to z większym spokojem. Zaczyna również nasz sklep lepiej prosperować, mam więcej klientów co przed zabiegami było głównym utrapieniem. Ludzie nawet kupujący są bardziej dla mnie życzliwi. Poziom życia psychicznego i materialnego podniósł się i to znacznie. Polecam wszystkim zabiegi.
Magdalena Kornik
dziękuje panu Piotrowi za pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa i przepraszam, ze tak męczyłam pana swoja osoba – Magda
Martyna Żardzin
U Pana Piotra wykupiłam zabiegi energetyzujące. Jestem bardzo zadowolona z ich przeprowadzenia. Dziękuje i życzę wesołych świąt.
Emilia Dobek
Panie Piotrze!Dziękuję za pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie pracy.Przez wiele lat cierpiałam po traumie,którą przeżyłam. Chodziłam od drzwi do drzwi,a efekty były takie sobie.Pewnego dnia zaczęłam czytać o bioenergoterapii i znalazłam hasło czakry. i ten sposób znalazłam Pana.Pan był moim przeznaczeniem, bo pomógł mi jak nikt inny.Teraz jestem wyciszona,bardziej wrazliwa. Problemy z żołądkiem ustąpiły w 80 procentach.Za wszystko z całego serca dziękuję Mam nadzieję.że ludzie uwierzą w Pana moc sprawcza, bo naprawdę warto!!!!!!!!!!!!!Emilia
Agnieszka Krakowiak
Bardzo dziękuję za przywrócenie mnie do życia. Przed zabiegiem byłam sfrustrowana, ciągle wściekła i niezadowolona. Mojemu życiu wciąż towarzyszył niepokój. Miałam dość siebie i wszystkich wokół mnie. Do tego wszystkiego doszły stany lękowe i nerwice natręctw. Dzisiaj czuję się wyciszona, pierwszy raz poszłam do pracy z uśmiechem na twarzy i ani razu nie podniosłam głosu na nikogo.
Maria Kotelczuk
O Panu Piotrze dowiedziałam się z polecenia od koleżanki, która była pod wielkim wrażeniem zabiegów i opowiadała wszystkim znajomym. Postanowiłam także skorzystać. Nie mogłam przyjechać na zabieg osobiście bo mieszkam w Irlandii więc zdecydowałam się na zabiegi ze zdjęcia. Na początku nic się nie działo, ale po paru dniach zauważyłam, że czuję się o niebo lepiej, jestem wyciszona i śpię bez tabletek nasennych. W moim przypadku to było ciężkie bo mam zdiagnozowaną depresję. Po zabiegach czuję się znakomicie, dostałam ćwiczenia, które wykonuje zawsze rano i mam cały dzień energię do życia. W końcu się uśmiecham, żartuję i cieszę tym że pada deszcz. Polecam z całego serca Pana Piotra jako terapeutę.
Katarzyna Wieczorek
Moje małżeństwo ,,wisi na włosku ( o ile jeszcze wisi) zaczęłam szukać pomocy ponieważ wiem czuję to że nasze małżeństwo może przetrwać i możemy być razem szczęśliwi. Do kliniki Pana Piotra trafiłam przez zupełny przypadek (a może tak właśnie miało być). Pan Piotr mnie wysłuchał z dużym zainteresowaniem. Po analizie zaproponował zabiegi oczyszczania i synchronizacji pracy naszych czakr a później zabiegi uzdrawiania relacji małżeńskich.Po pierwszej ,,turze” zabiegów nie odczułam nic szczególnego dopiero kilka dni później nadszedł spokój,wyciszenie.
Mirosława Woźniak
Mąż złożył pozew w sądzie. Odbyła się pierwsza rozprawa (pojednawcza), nie zgodziłam się na rozwód. Stronę poleciła mi koleżanka, która korzystała już z pomocy Kliniki Duszy. Wcześniej zleciłam rytuał miłosny magii, który miał mi pomóc a tak naprawdę tylko zaszkodził. Pan Piotr oczyścił między nami negatywne energie, zdjął energie rytuału, oraz wykonał uzdrawianie związku. Minęło 2,5 miesiąca i mąż wrócił do mnie, wycofał pozew o rozwód. Jest nam ciężko się pozbierać i zaufać sobie ponownie, ale zrobię wszystko aby tak się stało. Jestem Panu bardzo wdzięczna za pomoc i będę wszystkim Pana zabiegi polecała. Życzę dużo zdrowia i szczęścia bo taki człowiek to skarb. Ślę, pozdrowienia z Katowic.
Elżbieta Ch.
Pan Piotr wykonał u mojego syna zabiegi synchronizację i oczyszczanie czakr oraz bioenergoterapię . Wcześniej syn był znerwicowany i smutny nie przesypiał nocy ,bardzo często miał napady lęku dotyczące własnego zdrowia . Pomimo dobrych wyników /zrobił chyba wszystkie/ depresja się nasilała a on nadal szukał u siebie chorób.Pomocy zaczęłam szukać w internecie i trafiłam na Klinikę Duszy Pana Piotra ,który pomógł w taki sposób , ze syn znów wrócił do życia,jest aktywny,myśli pozytywnie,przejawia inicjatywę jest radosny i co najważniejsze zapomniał o chorobach. Polecam usługi Pana Piotra . Elżbieta zachodniopomorskie