Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?

Podziel się swoją opinią i odczuciami po zabiegu

 
 
 
 
 
 
Proszę uzupełnić
200 wpisów.
Lucyna Koniuszewska
Wykupiłam oczyszczanie energetyczne z synchronizacją czakr. Czuję pozytywne zmiany, które z każdym dniem są bardziej widoczne. Podchodzę do życia ze spokojem, mam więcej odwagi w sobie, mam wrażenie, że stałam się asertywna, potrafię powiedzieć NIE. Mam energię do życia, ciągle coś chce robić. Wcześniej byłam szarą myszką, na wszystko się zgadzałam, nie potrafiłam odmówić. Po pracy siedziałam w domu. Nie poznaje siebie i znajomi mnie też nie poznają 🙂 Dziękuje
Mirosława Subocz
Jestem prawie 60-letnią kobietą. Dokuczają mi migreny. Dzięki terapii kwantowej migrena przestała mi tak często dokuczać. Jeszcze jest, ale nie tak często jak przed terapią. Na terapię zdecydowałam się 3 tygodnie temu i już odczuwam mniej epizodów bólowych no i są słabsze.
Alicja Szędzielorz
Po zabiegach wykonanych przez Pana Piotra, czuję się jak nowo narodzona! Czuję ogromną ulgę, spokój, wyciszenie. Mam dystans do starych, dręczących mnie spraw. To co mnie w duszy bolało „roztopiło się jak śnieg”. Każdego dnia dostrzegam subtelne zmiany na lepsze, potrafię cieszyć się z drobiazgów, których wcześniej nie dostrzegałam lub wprawiały mnie w rozdrażnienie. Na co dzień borykam się z kilkoma schorzeniami, i niejednokrotnie usłyszałam od lekarzy, że jestem „trudnym pacjentem” z uwagi na jednostki chorobowe i oporny proces zdrowienia podczas leczenia konwencjonalnego. Pan Piotr niezwykle trafnie ocenił sytuację, a zrealizowane zabiegi przyniosły mi natychmiastową ulgę. Podczas jednego z zabiegów przez 1,5-2h czułam potworny ból, od miejsca usuniętej tarczycy przez mostek, serce i prawą łopatkę. Siedziałam w fotelu i nie potrafiłam z bólu się ruszyć. Kolejnemu zabiegowi towarzyszyło lekkie natężenie bólu i nic więcej… Po kilku dniach czuję się dobrze.:) Dziękuję za nową mnie. Bardzo dziękuję za nieocenione wsparcie, wyrozumiałość i serdeczność, Panu Piotrowi. Jakość współpracy i profesjonalizm jest na najwyższym poziomie. Niezdecydowanym chcę powiedzieć: nie wahaj się! Zaufaj i skorzystaj z pomocnej dłoni.
Krystyna Zawadzka
Powiem tylko DZIĘKUJE Panie Piotrze za wszystko, co przez ostatnie kilka tygodni Pan zrobił dla mnie i dla mojej rodziny.!
Piotr S.
Zabiegi dały mi poczucie ulgi, spokoju, wyciszenia. Poczułem, że kra nad moją głową przestała zamarzać. Odzyskałem stan wewnętrznej harmonii. Nadzieja i wiara wróciły oraz siły, dzięki którym na nowo mogę poukładać swoje życie. Pan Piotr jest ambasadorem najlepszych standardów współpracy z Klientem. Serdecznie polecam.
Anna Cywińska
Witam! Z uslug Pana Piotra korzystalam juz wiele razy, co jest chyba najlepsza recenzja. Polecam wszystkim, ktorzy chca polepszyc jakosc swojego zycia. Pozdrawiam serdecznie, Anna
Michał Krukowski
Dzięki sesji coachingu z Panem Piotrem odpowiedziałem sobie na bardzo dużo pytań, na które nie znałem odpowiedzi. Poszerzyliśmy również listę problemów jakie się pojawiły w trakcie i zaczęliśmy je rozwiązywać w trakcie spotkania. Pan Piotr łączy wiele różnych technik w trakcie wizyty co daje niezłe rezultaty. Dzięki łączonej terapii NLP z dwupunktem udało mi się pozbyć złych przekonań i przyzwyczajeń. Jestem pewniejszy siebie, mam więcej energii sam w sobie, no i ból głowy, z którym zmagam się od kilkunastu lat po prostu przestał istnieć. Polecam terapie bo to co robi Pan Piotr to są cuda, które dzieją się naprawdę od ręki. Warto było przyjechać z drugiego końca Polski. Pozdrawiam
Marta Kozłowska - Sajko
Nie umiem ubrać w słowa mojej wdzięczności za pomoc w trudnym dla mnie momencie. Za oczyszczenie relacji między mną i mężem. Dzięki zabiegom nie doszło do rozwodu. Moje małżeństwo było pod wielkim znakiem zapytania, po zabiegach oczyszczania relacji mąż się wyciszył, przestał być do mnie agresywny oraz przestał robić mi wszystko na złość. Poczułam jakby szklana ściana między nami runęła. Ja mówiłam swoje, mąż swoje ale nic do nas nie docierało. Były tylko złe emocje. Terapia uzdrawiania relacji pomogła uniknąć najgorszego. Mąż stara się odbudować to co zostało zniszczone. Razem się staramy. Jestem pewna, że bez pomocy Pana Piotra dzielilibyśmy dziś nasz majątek w sądzie. Dziękuje bardzo. Będe Pana polecać wszystkim.
Magdalena Kupryś-Wrońska
Skorzystałam z terapii Quantec, trwała 5 miesięcy. Dzięki terapii minęły dolegliwości związane z układem hormonalnym a tarczyca wróciła do normy. Wyniki tarczycy i ku mojemu zdziwieniu są w normie.
Podgórska Karolina
Polecam wszystkim terapię uzdrawiania związków. Dziś między mną a mężem układa się bardzo dobrze. Wcześniej to było różnie - mało brakowało a byśmy się rozstali. Może i terapia jest droga, może długa ale ja nie żałuje. KP
Justyna Łukasik
Witam Panie Piotrze Bardzo Panu dziekuje za wszystko co Pan dla mnie zrobil Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wynikami I bardzo sie ciesze ze skorzystalam z Pana uslog.
Magda Żywicka
Panie Piotrze bardzo dziękuję za wszystko. Terapia Pana Piotra wspomogła moje leczenie farmakologiczne. Oczyszczanie energetyczne z synchronizacją czakr spowodowało u mnie bardzo pozytywne zmiany. Mam dużo nowej energii i siły. W moim nastawieniu do życia również zaszły ogromne zmiany. Ludzie w otoczeniu są do mnie pozytywnie nastawieni. Słyszałam już wiele opinii, że zarażam ich swoim pozytywnym nastawieniem i optymizmem.
Andrzej z Malborka
Chciałbym podzielić się opinią dotyczącą usługi oczyszczania firmy. Dzięki zabiegom, które przeprowadził Gabinet Terapii Naturalnych Pana Piotra, moja firma zaczyna podnosić się z ruiny. Mam nowych klientów, którzy zlecają usługi. Wcześniej był totalny zastój. Teraz widzę "swiatełko w tunelu", że będzie wszystko dobrze. Dziękuje i zapraszam do obejrzenia zakładu.
Dajnowicz Kamila
głosiłam się z prośbą o oczyszczenie relacji między mną a bratem. Pokłóciłam się z nim dawno temu. Chciałam odnowić relację ale było coś co nam na to nie pozwalało. Jakby coś między nami było, co nie pozwalało normalnie funkcjonować. Po zabiegach oczyszczania relacji poczułam ulgę. Nie było już tego czegoś między mną a bratem. Mogliśmy normalnie ze sobą rozmawiać i nie było już tego wyczuwalnego dystansu, gęstej atmosfery. Pan Piotr wytłumaczył mi, że to były negatywne emocje między nami. One nie pozwalały nam normalnie ze sobą rozmawiać. Teraz jest super! Dziękuje!
Rabenda Iwona
po zabiegach czuje sie super,mam nadzieje ze teraz juz bedzie tylko lepiej i lepiej
Renata z Olsztyna
Jestem inną osobą po oczyszczeniu energetycznym. Widzę dużą różnicę w moim zachowaniu. Znajomi też to widzą, tylko nie wiedzą co jest tego powodem. Mam dużo więcej energii i chęci do robienia wielu rzeczy. Czuję się jakbym dostała dożylnie redbula. 🙂
Piotr Kaszkin
Dziekuję za przeprowadzone zabiegi. Czuję się fajnie, napewno jest dużo lepiej niż przed zabiegami . pozdrawiam
Martyna Chacińska
Polecam zabiegi w Gabinecie Terapii Naturalnych. Moja firma zaczyna się wybijać wśród konkurencji. Jestem bardzo zadowolona z efektu przeprowadzonych zabiegów.
Małgorzata Zamujska
Chciałabym bardzo podziękować za oczyszczanie energetyczne oraz synchronizację czakr. Czuje się nieporównywalnie lepiej, mam więcej energii i nie jestem już tak rozchwiana emocjonalnie. Zabiegi bardzo mi pomogły. Dziękuję Małgorzata z Warszawy.
Karol Sawicki
Witam ,po zabiegach oczyszczajacych czuje sie znacznie lepiej mam wiecej sily ,i jestem spokojniejszy.Polecam kazdemu kto ma jakies problemy i nietylko pozdrawiam Karol Sawicki