Odzyskaj radość z życia dzięki naturalnej energii
Masz pytania? Chcesz się ze mną skontaktować?
Zamów analizę

Posłuchaj siebie i poznaj przyczynę negatywnych emocji,aby odzyskać dobre samopoczucie

 • Chcesz czerpać radość z przebywania wśród ludzi?
 • Chcesz czuć się dobrze w gronie bliskich?
 • Chcesz otworzyć się na pozytywne emocje?

Aby w pełni cieszyć się życiem z innymi, musisz najpierw poczuć się dobrze we własnym towarzystwie.  Porozmawiać ze swoimi najskrytszymi myślami i emocjami – tak dobrze ukrytymi, że być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z ich istnienia.

Zrób mini-test: czy żyjesz w zgodzie ze sobą?

 • Czy żyjesz w ciągłym napięciu?
 • Czy zdarza Ci się odczuwać niepokój nawet bez wyraźnego powodu?
 • Czy cierpisz na lęki i fobie?
 • Czy unikasz ludzi i niechętnie nawiązujesz relacje?
 • Czy masz niską samoocenę i nie wierzysz w sukces?
 • Czy widzisz przyszłość w czarnych barwach?
 • Czy szybko się zniechęcasz i rezygnujesz z przedsięwzięć?
 • Czy masz poczucie, że codzienne problemy Cię przytłaczają?


Jeśli na co najmniej dwa z powyższych pytań odpowiadasz „TAK” – to może oznaczać, że negatywne emocje, które kumulują się w Twojej psychice, wpływają negatywnie na Twoją podświadomość.Jak uwolnić się od złych odczuć i doświadczeń?
Pierwszy krok to określenie, co dokładnie czujesz. Ludzka psychika jest bardzo skomplikowanym mechanizmem – czasem za jednym problemem kryje się inny. Nałogi, lęki i poczucie osaczenia przez problemy mogą mieć źródło w złych przeżyciach z przeszłości albo w życiu niezgodnym z własnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Twoje emocje to łamigłówka, którą trzeba rozwiązać, by odzyskać wewnętrzny spokój i pełnię radości życia. Najlepiej pomoże Ci w tym rozmowa z drugą osobą. Rozwiązanie dla Ciebie to:

Coaching – czyli trening Twoich emocji i odczuć

Coaching to praca z emocjami, które wpływają negatywnie na Twoje samopoczucie, samoocenę, a przez to – także na relacje z innymi ludźmi.

Coaching to nie narzucona z zewnątrz terapia, ale rozmowa, podczas której lepiej poznajesz siebie. Zaczynasz zupełnie inaczej postrzegać i rozumieć własne emocje. Odkrywasz, co jest prawdziwym problemem w Twoim przypadku. Czy obawiasz się czegoś? Czy jakość Twojego życia pogarsza się ze względu na złe relacje z innymi ludźmi? Czy jakieś wydarzenia z przeszłości utkwiły tak mocno w Twojej pamięci, że teraz wpływają na całe Twoje życie?

Czasem pozornie błahe zdarzenia potrafią zaważyć na całym życiu. Aby się ich pozbyć – trzeba je określić, nazwać i stanąć z nimi twarzą w twarz.

Efekt? Czasem wystarczy jedno spotkanie, by poczuć się lepiej, lżej i pewniej. Osoby, które trafiają na sesje coachingowe, różnie opisują te uczucia:

…jakbym zrzuciła z siebie wielki ciężar…

…nagle poczułem się lepiej we własnej skórze…

…to wewnętrzny spokój i zgoda ze sobą…

…ustąpił lęk i niepokój…

… wreszcie akceptuję siebie…

Klucz do sukcesu w coachingu to NLP

Być może znasz skrót NLP – oznacza on programowanie neurolingwistyczne. Często wspomina się o nim w marketingu, ale tak naprawdę to w gabinecie terapeuty można w pełni wykorzystać jego możliwości.

NLP zakłada, że możesz skutecznie przekonać siebie do odrzucenia lęków, niepokojów i polubić siebie – tak, jakbyś przekonywał do tego swojego rozmówcę. Umiesz namówić kogoś do wspólnych działań? Umiesz przekonać drugiego człowieka do jakiegoś pomysłu?

Skoro potrafisz przekonywać innych
– potrafisz przekonać także siebie!

Pomogę Ci w tym. Gdy odwiedzisz mój Gabinet Terapii Naturalnych, zacznę rozmowę z Tobą. Będę zadawać pytania, a Ty słuchając ich i szukając na nie odpowiedzi będziesz rozmawiać tak naprawdę ze sobą!

Bardzo często słyszę od osób, które trafiają do Gabinetu, że nigdy wcześniej nie zastanawiały się nad tym, o co je pytam. Jednak dzięki tym pytaniom, dowiedziały się o sobie znacznie więcej, niż przypuszczały wcześniej.

Dodatkowo otrzymują ode mnie także proste ćwiczenia do wykonania w domu. Dzięki nim utrwalają pozytywny efekt spotkań coachingowych.

Ci ludzie – wychodząc z terapii – wiedzą, jak rozmawiać ze sobą.

Potrafią sięgnąć do podświadomości i dzięki temu świadomie sterować swoim życiem.

Podejmują trafne wybory.

Dzięki coachingowi i NLP możesz pokonać negatywne emocje, ale także wspiąć się wyżej: odkryć swoje mocne strony. Znając siebie – działasz skuteczniej i dokonujesz lepszych wyborów w życiu, w pracy, w relacjach z najbliższymi.

Jak coaching zmienia Twoje życie na lepsze?

Dzięki coachingowi i sesjom NLP możesz:

 • Pozbyć się negatywnych uczuć
 • Zwiększyć poczucie własnej wartości i docenić siebie
 • Usunąć traumy, fobie i lęki
 • Zmienić swoje negatywne nawyki i przekonania
 • Uwolnić się od lęku przed przyszłością lub konkretnymi wydarzeniami z przyszłości
 • Zyskać odwagę do realizacji celów
 • Wykształcić asertywność i barierę przed negatywnym wpływem innych osób
 • Usunąć lęk przed osobami, z których zdaniem musisz się liczyć (autorytetami)
 • Wzmocnić pozytywne wspomnienia i doświadczenia
 • Uwolnić się od nieśmiałości
 • Odkryć swoje mocne strony
 • Zyskać poczucie wewnętrznej siły
 • Wzmocnić motywację – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym

I wiele, wiele więcej. Przy pomocy coachingu można usunąć praktycznie wszelkie problemy związane z emocjami i podświadomością, z którymi się zmagasz.

Dzięki temu coaching wpływa korzystnie na cały organizm – ponieważ wiele codziennych dolegliwości ma swoje źródło w stresie i napięciu emocjonalnym.

Jest coś jeszcze, o czym musisz wiedzieć To bardzo proste, choć nie wszyscy o tym pamiętają.

Ale bez tego nic się nie zmieni:

Musisz ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, by skutecznie pozbyć się dręczących Cię lęków, zniechęcenia i zmęczenia.

Teraz wiesz, że coaching może pomóc Ci zmienić życie na lepsze. To pierwszy krok. Ale aby osiągnąć sukces – trzeba zacząć działać. Nawet jeśli w tej chwili nie masz ochoty na wizytę w Gabinecie, ponieważ brakuje Ci sił – zmobilizuj się.

Im szybciej zaczniesz – tym szybciej odczujesz poprawę.

Dobre samopoczucie, wewnętrzną harmonię i życie w zgodzie ze sobą masz na wyciągnięcie ręki. To jest najwłaściwszy moment.

Umów się na pierwsze spotkanie już teraz

Pomyśl, ile czasu podkradły Ci negatywne emocje. Ile chwil mogło być piękniejszych i lepszych, gdyby nie ograniczały Cię negatywne emocje?

Czas to zmienić! Wiele osób już po pierwszej rozmowie odkrywa, że ich problem… rozwiązał się sam. Tak myślą, bo przecież czy to możliwe, by tak łatwo usunąć lęk? Czy można tak błyskawicznie odzyskać radość i spokój?

Przekonaj się, jak coaching zmieni na lepsze Twoje życie. Umów się na sesję w Gabinecie Terapii Naturalnych.

A jeśli masz jakieś pytania – zadaj mi je. Odpowiem jeszcze tego samego dnia.